سینی کابل

ترانکینگ سینی کابل و صندوق عقب کابل چیست؟

سینی کابل نوین

صندوق عقب کابل و ترانکینگ سینی کابل به طور گسترده ای در چیدن کابل ها و سیم های زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد. ما صندوق عقب کابل خود را در تک یا چند ستون برای نصب یک یا چند اتصال کابل به طور همزمان ارائه می دهیم. محدوده ما به طور گسترده ای در مخابرات ، الکترونیک ، شرکت های برق و دیگران استفاده می شود.

NEC می گوید سیستم سینی کابل یک واحد یا مجموعه ای از واحدها یا مقاطع و اتصالات مربوطه است که یک سیستم ساختاری را برای محکم نگه داشتن یا پشتیبانی کابل ها و مسیرهای مسابقه استفاده می کند. با این حال ، مسیرهای مسابقه عموماً بر روی دیواری در اتاقی نصب می شوند که کابل های برق و ارتباطات در آن خاتمه یافته است.

جاده آزاد (گاهی اوقات به عنوان یک سیستم جاده ای نامیده می شود) یک مجرای بسته است که یک مسیر فیزیکی برای سیم کشی برق ایجاد می کند. مسیرهای رادیویی سیم ها و کابل ها را از گرما ، رطوبت ، خوردگی ، نفوذ آب و تهدیدات کلی فیزیکی محافظت می کند.


سینی کابل نوین با بیش از 15 سال تجربه و سابقه فعالیت در زمینه فروش سینی کابل، لدر کابل، لوله فلکسی و اتصالات آن ، محصولات صنعتی با کیفیت در بازار آهن و به مردم عرضه می کند.


صندوق عقب کابل همچنین می تواند به “قالب سیم نصب شده روی سطح” اشاره کند. شاید این موضوع آن را چندان روشن نکند ، اما اساساً آن چیزی که به آن اشاره می کند یک کانال برای عبور کابل ها است ، که روی دیوار نصب می شود ، یا روی میز ، یا روی سطحی دیگر ، سیم ها یا کابل ها را پنهان می کند تا تنظیمات شما به نظر برسد. خوب و زیبا این دستگاه به طور قانونی یکی از مفیدترین و همه کاره ترین ابزارهای مدیریت کابل برای کاربران خانگی و متخصصان است و می تواند برای تنظیم سینمای خانگی DIY و یک اتاق کنفرانس حرفه ای در یک شرکت Fortune 500 معجزه کند.

بنابراین ، این یک مسیر برای مخفی کردن کابل ها است. اما این بسیار پیچیده تر از آن است: انواع مختلفی از مسیرهای مسابقه وجود دارد که هر کدام برای یک برنامه منحصر به فرد مناسب هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *