سینی کابل

تولید کننده انواع سینی کابل

تولید-کننده-انواع-سینی-کابل

تولید کننده انواع سینی کابل | سینی کابل سیستم های سینی کابل قابل انتقال راه حل مناسبی برای گذراندن مقادیر زیادی از کابل های برق یا داده ها از بالای سر یا در زیر زمین است . این سیستم ها همچنین به عنوان سبد، مجرا گذاری برای کابل یا نردبان کابل شناخته می شود ، این سیستم ها برای هر دو مسیر طراحی شده اند و از برای سیم کشی های حیاتی پشتیبانی ارائه می دهند. سیستم های سینی کابل از ساده تا بسیار سفارشی متغیر بوده و برای همین ایده خوبی است که بدانید برنامه شما قبل از شروع خرید به چه چیزهایی نیاز دارد . در اینجا به چند سبک اصلی سینی و چیزی که آنها در آن به بهترین نحو کار می کنند بطور سریع اشاره شده است  .

سینی های کابل به سبک سبد

این سینی کابل ها اسم خود را از این واقعیت می گیرند که مانند سبدهای بلند ساخته شده از سیم به نظر می رسند . ساختار “باز” آنها اجازه می دهد تا هوا به راحتی جریان یابد و اطمینان حاصل شود که کابل ها به خوبی تهویه و خنک بمانند و از نقص های مربوط به گرما جلوگیری می کنند . به طور معمول ، آنها از فولاد ساخته شده اند ، و در پرداخت های مختلفی از جمله پوشش پودری و آبکاری روی قرار می گیرند.

سیستم های مسیریابی کابل PVC جامد

با توجه به کابل کشی فیبر نوری حساس به خم شدن ، ویژگی های تعیین کننده سینی های کابل PVC ، کف جامد و دیواره های جانبی آنها می باشد . برخلاف سینی های کابل به سبک سبد که بین هر قطعه سیم حلقه شده فاصله وجود دارد ، اینها فقط در قسمت بالا باز هستند ، و ظاهر طراحی شده صاف و محکم آنها یک سیستم کاملاً یکنواخت پشتیبانی را ایجاد می کند که باعث می شود الیاف ظریف خمیدگی نداشته باشند یا در زوایای تیز قرار نگیرند.
سینی های کابل فایبرگلاس کاملاً غیر رسانا هستند ، بنابراین برای برطرف کردن کدهای برقی نیازی به پایه گذاری روی زمین ندارند . آنها سبک ، قوی هستند و هیچگونه تداخلی با سیگنال ها نداشته و اغلب نسبت به سینی های کابل فلزی قابل مقایسه در برابر اشعه ماوراء بنفش ، خوردگی و مواد شیمیایی مقاوم تر هستند .

سینی مار

یک نوع سینی کابل سبد ، Snake Trays  قادر است تا در جهات مختلف خم و انعطاف پذیری داشته باشد تا پیچ و خم هایی را که کابل های شبکه شما میگیرند را جای دهند . نصاب می تواند آنها را بدون بریدن حلقه ها یا استفاده از ابزارهای خاص با دست خم کرده که این موضوع کار با آنها را بسیار ساده می کند .
اکنون که با سیستم های سینی کابل آشنا شده اید ، ممکن است به خواندن بیشتر علاقه مند شوید.

 

تولید کننده سینی کابل

اگر در انتخاب راه حل برای نیازهای مدیریت کابل خود نیاز به کمک دارید ، به آسانی و به وسیلهء شماره 

تلفن 02133996167 | 02133964395

با کارکنان آگاه ما و یا مدیریت 09129451550تماس حاصل نمائید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *