سینی کابل, مطالب آموزشی

خلاصه ای از تاریخچه تولید سینی کابل

تاریخچه فن آوری سینی کابل در دهه ۷۰ و ۸۰ در چین آغاز شد. بسیاری از فناوری های پیشرفته مربوط به سینی های کابل از خارج از کشور معرفی شده اند. با توسعه صنایع شیمیایی داخلی ، صنعت سبک ، برق ، متالورژی و سایر صنایع ، این بخش های صنعت به تدریج ارتقا یافته اند. فناوری سینی کابل به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است ، در گذشته تغییر پدیده جوشکاری فولادی تک و مونتاژ پشتیبانی کابل در چین ، ایجاد پیش شرط برای توسعه و کاربرد انواع کابلهای پلاستیکی
با توسعه علم و فناوری نوین در کشور ها ، فناوری فروشگاه سینی کابل نیز در حال بازسازی مداوم است. شرکتها همچنین مدیریت کیفیت سینی کابل را تقویت می کنند تا بتوانند روند تولید آن را بیشتر بهبود بخشند و شرایط مطلوبی را برای توسعه صنعت به ارمغان آورند. استفاده از فناوری سینی کابل به تعداد کابل در تعداد زیادی از مدارهای کابل متراکم افزایش یافته است ، از خط کابل محافظت می کند و به طور موثر سرکوب مضرات شدت تداخل و جلوگیری از آتش سوزی می شود. همچنین برای ساخت کابل و نصب کابل ، راحتی و مزایایی به همراه دارد.

 

 

در ۲۰ سال گذشته ، رشد سالانه صنعت کابل پل در چین بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است. در حال حاضر ، ارزش کل تولید صنعت بیش از ۳۰ میلیارد یوان است که از ایالات متحده پیشی گرفته و به بزرگترین تولید کننده پل کابل در جهان تبدیل شده است. در گذشته نظرات مختلفی در مورد توسعه پل کابل وجود دارد و اکنون از نظر اقتصادی درباره آن صحبت می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *