سینی کابل, مطالب آموزشی

ده مزیت مهم سینی کابل سیم

ده مزیت مهم سینی کابل سیم

سینی های کابل مش سیم در طی یک دهه گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. این در حال تبدیل شدن به انتخاب پشتیبانی کابل مورد نظر از نصب کننده ها ، مجتمع ها و شرکت های ساختمانی است. در اینجا چند مورد از مزایای سینی کابل مش سیم در مقابل سینی کابل بسته یا مجرا ارائه شده است.

پس انداز مواد و هزینه

به دلیل ماهیت داشتن سیم مش با دهانه ، به مواد اولیه کمتری احتیاج دارد که این امر برای محیط زیست بهتر بوده و هزینه های تولید را کاهش می دهد. برای سینی های مش سیم هم ضایعات فولادی و هم فولاد کمتری نسبت به سینی های فلزی جامد یا سینی های نردبان کابل وجود دارد. این پس انداز به مشتری منتقل می شود. به عنوان یک سینی کابل مش سیم (به عنوان سبد کابل نیز گفته می شود) نسبت به راه حل های دیگر ارزان تر است.

راه حل برای کلیه صنایع

سینی های کابل در انواع صنایع از جمله نصب فیبر نوری در مراکز داده ، کابل کشی داده در دفاتر ، کابل سینی برای ساخت یا صنایع محیطی خشن مانند نفت و گاز استفاده می شود. گزینه های سینی های کابل مش سیم شامل گالوانیزه ، غوطه ور شده ، ضد زنگ ، پلی اتیلن و NEC برای برآورده کردن شرایط پروژه شما می باشد.

قابل تنظیم در زمینه

هر نصب متفاوت است و نیاز به خمش ها و تغییرات شیب مختلف برای کابل کشی صحیح دارد. سینی های کابل مش سیم تنها راهکاری است که می توان در سایت کار تنظیم کرد. با ابزارهای ساده می توان سینی کابل را برش داد و خم شد تا نیازهای دقیق را برآورده کند. با استفاده از سینی های نردبان یا استیل ، باید قطعات ، اتصالات و قطعات گوشه را از قبل سفارش دهید. اگر چیزی تغییر کند یا نصب کمی از مشخصات خارج شود ، قسمت هایی که سفارش داده اید بی فایده است و باعث تأخیرهای عمده برای پروژه شما می شود.

نصب سریع و آسان

با وجود طیف گسترده ای از مانت ها ، براکت ها و پشتیبانی ها ، نصب تقریباً در هر شرایطی توسط افراد با سطح مهارت های مختلفی انجام می شود.

گزینه های مدیریت انعطاف پذیر کابل

سینی های کابل مش سیم گزینه های زیادی را برای مدیریت کابل فراهم می کند که مخصوصاً برای ورود و خروج مکرر کابلها بسیار مهم است. در حالی که مجرای سنتی کار بسیار خوبی در محافظت از کابل کشی انجام می دهد ، در هنگام نیاز به برخی یا همه کابل ها برای خروج از مجرای محدود کننده است.

از بین بردن حرارت را ترویج می کند

طراحی گسترده ای از مجرای مش سیم اجازه می دهد تا گرما به راحتی در محیط تلف شود. مجرای بسته گرما را حفظ کرده و مقاومت را افزایش می دهد.

مقاوم در برابر جوندگان

جوندگان می توانند مشکلاتی را در نصب کابل ایجاد کنند زیرا در خانه ها در سینی کابل بسته قرار می گیرند و از طریق کابل ها چرت می زنند. ماهیت قاب باز سینی کابل مش سیم در برابر جوندگان غیرقابل تحمل است زیرا در دهانه ها قرار می گیرند.

آسان برای عیب یابی

قادر به شناسایی سریع بصری موضوعات در هنگام ریزش سیستم بسیار مهم است. از آنجا که سینی های کابل مش سیم از طراحی باز برخوردار هستند ، می توان به راحتی مسائل را با کابل ها ، خطوط ردیابی ، یا حذف جزئی یا کاملاً یک خط ، آسان کرد.

لوازم جانبی فراوان

با توجه به محبوبیت سینی کابل و نوآوری در صنعت نصب کننده گزینه های زیادی برای انجام صحیح کار وجود دارد. برخی از لوازم جانبی محبوب شامل کاورها ، پیچ و مهره ها ، گیره ها ، گیره ها ، بست های سقفی ، براکت ها ، براکت های زاویه دار ، براکت های نصب شده ، درپوش انتهایی ، براکت های دیواری ، ذوزنقه ، تکیه گاه های افقی و عمودی ، جعبه های اتصالی ، حالت ایستاده ، گیره های تیر ، قطره ها ، آداپتورهای مجرای ، قلاب های j ، صفحه انتهایی ، نوار مانع ، کفگیرها ، خم گوشه ها ، تقاطعها ، کاهنده ها ، t-way ، خم های عمودی و قطرات عمودی.

وزن سبک تر بدون به خطر انداختن استحکام

سرانجام ، سینی کابل مش سیم سبک تر است که حمل و نقل ، ذخیره سازی ، حمل و نقل به محل کار ، آویزان و سفارشی سازی را آسان تر می کند. تکنسین های موجود در این زمینه از راه حل وزن سبک تر قدردانی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *