سینی کابل, مطالب آموزشی

راهنما برای سیستم های کابل لادر

به عنوان یک راهنمای عملی برای نصب صحیح و ایمنی نصب و راه اندازی سیستم نردبان کابل ، سیستم سینی کابل ، سیستم پشتیبانی کانال و پشتیبانی از آن در نظر گرفته شده است.
سیستم های نردبان کابل و سیستم های سینی کابل باید ناسازگار با BS EN 61537 تولید شوند ، سیستم های پشتیبانی کانال باید ناسازگار با BS 6946 تولید شوند. توصیه می شود که کار توصیف شده توسط شخص ذیصلاح و آشنا با شیوه های استاندارد نصب الکتریکی انجام شود. تجهیزات الکتریکی و سیستمهای سیم کشی برقی. این دستورالعملها برای طراحی ، مشخصات ، تهیه ، نصب و نگهداری این سیستمها به ویژه مفید خواهند بود.

 

سیستم های نردبان کابل و سیستم های سینی کابل برای استفاده به عنوان پشتیبان برای کابل ها طراحی شده اند و به عنوان محفظه هایی که از مکانیکی کاملاً محافظت می کنند. درنظر گرفته نمی شود که از آنها به عنوان نردبان ، راه های پیاده روی یا پشتیبانی از افراد استفاده شود ، زیرا این امر می تواند باعث صدمه شخصی شود و همچنین به سیستم و هر کابل نصب شده آسیب برساند.

استفاده ایمن از این محصولات با نصب قطعاتی که طراحی شده اند و در کنار هم آزمایش شده اند ، تضمین می شود. یک سیستم. این راهنما سیستم های نردبان کابل ، سیستم های سینی کابل ، سیستم های پشتیبانی کانال و پشتیبانی های جدا شده در نظر گرفته شده برای پشتیبانی و اسکان کابل ها و احتمالاً تجهیزات الکتریکی در نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و / یا ارتباطی را در بر می گیرد. این راهنما برای سیستم های مجرای ، سیستم های ترانکینگ کابل و سیستمهای کابل کابل یا هر قسمت که دارای جریان اصلی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *