سینی کابل, مطالب آموزشی

روش نصب سینی کابل

برنامه ریزی مناسب برای نصب سینی کابل شامل محاسبات مبتنی بر بارگیری ، سیستم های پشتیبانی ، پر کردن کابل / سیم و فاصله ، انواع هادی ، ایمن سازی کابل ها و سیم و ایجاد مناسب و اتصال مناسب از همه جنبه های مهم نصب سینی کابل است.

 

جهان سینی کابل

پشتیبانی از نصب سینی کابل باید قدرت و قابلیت بار کاری کافی برای تأمین نیاز بار سیستم سیم کشی سینی کابل را فراهم کند. باید به بارهای مرتبط با اضافات کابل های آینده یا هر بار اضافی دیگری که در نصب سینی کابل یا سیستم پشتیبانی سینی اعمال می شود ، توجه شود. پشتیبانی و غیر سخت افزاری غیر فلزی ممکن است به دلیل ترکیب مواد و دمای کاربرد ، به ملاحظات باربری ویژه ای نیاز داشته باشد.
پس از نصب کابل در قسمت نصب سینی کابل باز ، مراقب باشید که کابلهای در معرض در معرض سقوط اشیاء و یا زباله هایی که می توانند باعث آسیب به کابل شوند ، محافظت کنید. در مناطقی که قرار است نصب سینی کابل پوشانده شود ، باید در اسرع وقت کاورها نصب شوند.
اگرچه نصب سینی کابل در شرایط عادی عملاً بدون تعمیر و نگهداری است ، اما بازرسی از نصب سینی کابل به عنوان بخشی از برنامه معمول تعمیر و نگهداری تجهیزات برای تجهیزات برقی توصیه می شود. سینی های کابل باید توسط پرسنل واجد شرایط بازرسی و سرویس شوند.
کلیه تاسیسات سینی کابل باید در زیر نشان شود.

هشدار! از سینی های کابل به عنوان راهرو ، نردبان یا پشتیبانی از افراد استفاده نکنید. سینی های کابل یک سیستم پشتیبانی مکانیکی برای کابل ها و جاده های جاده ای است. استفاده از سینی های کابل به عنوان گذرگاه می تواند باعث صدمه شخصی شود و باعث آسیب به سینی های کابل و کابل های نصب شده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *