بدون دسته

سبد کابل

سبد-کابل

سبد کابل جایگزینی مناسب برای انواع سینی هدایت کابل و نردبان کابل می باشد. سبد سینی کابل برای هدایت کابل های شبکه در اتاق های سرور در زیر کف کاذب استفاده می شود. شماره تماس جهت دریافت مشاوره و خرید سبد کابل با شماره زیر تماس بگیرید.

ویژگی های سبد سینی کابل:

سبد-کابل

انواع سبد سینی کابل های تولید شده :

 

مفتولی آهنی با روکش گالوانیزه 

مفتولی آهنی با روکش رنگ پودری الکترواستاتیک

مفتول استیل از جنس استیل نگیر

انواع جنس سبدکابل

 

سینی های کابل در چند جنس آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و فولاد تولید شده و در بازار موجود می باشد. هر کدام از سینی های کابل ویژگی خاصی دارند و بسته به نوع محیط، امنیت برق و شبکه الکتریکی و مقدار بودجه مورد نظر بستگی دارد.

سینی کابل از جنس آلومینیوم

وزن کمتری نسبت به سایر جنس ها دارد و سبک است. مقاومت بالایی نسبت به وزنش دارد.

سینی کابل از جنس فولاد ضد زنگ

این مدل سینی  عملکرد بالایی در دمای بالا دارد و مقاوم است. در برابر مواد رنگرزی ، مواد شیمیایی آلی و مواد شیمیایی غیرآلی در دمای بالا قدرت مقاومت عالی دارد.

سینی کابل از جنس فولاد

این مدل سینی های کابل طی یک فرایندی از فولاد های با کیفیت ساخته میشوند. مزیت سینی کابل فولادی مقاومت بالا و هزینه ی پایین آن هاست؛ و معایب سینی کابل فولادی وزن زیاد، هدایت الکتریکی پایین می باشد.

انواع سینی مش

سبد-کابل

سبد کابل

سبد کابل یا سینی کابل سیمی اولین مدل سبد کابل است و از سیم های استیل برای پشتیبانی و محافظت از کابل ها و سیم ها تشکیل شده است. طراحی سبد گونه این سینی کابل، در جلوگیری از تجمع گرد و خاک  بر روی سیم ها  و ایجاد تهویه مناسب برای خارج شدن گرمای تولید شده توسط سیم ها موثر است.

سینی کابل تهویه شده

سینی کابل تهویه شده، سوراخ ها و یا شیارهایی برای خارج شدن گرما و ایجاد جریان هوای مناسب دارد. دسترسی به کابل ها و سیم ها برق در این مدل راحت است.

سینی کابل کف بسته

دسته سوم آنها سینی کابل کف بسته است. این نوع سینی کابل عمدتا برای کابل هایی که برای رد و بدل اطلاعات هستند و گرمای زیادی تولید نمیکنند؛ مناسب است. این نوع سینی کابل محافظت کابل بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. توصیه میشود برای کابل های قدرت و کابل هایی که گرمای زیادی تولید میکنند؛ بدلیل عدم خروج گرما استفاده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *