مطالب سینی کابل

سیستم های کف و محیطی

سیستم های کف و محیطی

سیستم های کف و محیطی Legrand نیرو و داده را در محیط های متعددی تامین می کنند. از دفاتر تجاری گرفته تا آموزش، مراقبت های بهداشتی و کاربردهای صنعتی، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا سیستم مناسب را مشخص کنید در هر پروژه ای که دارید.

 

تراکینگ محیطی فولادی

سیستم های ترانکینگ محیطی فولادی راه حلی ایمن و شیک را در اختیار کاربر نهایی قرار می دهند و سیستمی آسان و سریع در اختیار نصاب قرار می دهند. به دلیل فولاد بودن، تنه برای محیط‌های پرترافیک مانند مدارس، بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها به اندازه کافی سخت است.

 

جعبه های کف حفره ای

طیف وسیعی از جعبه های کف حفره ای لگراند محصولی مدولار را ارائه می دهد که سفارش آن ساده است. اجزا به طور جداگانه فروخته می شوند که امکان قرار دادن هر پیکربندی در سایت را فراهم می کند. تمام سیستم های خروجی به گونه ای طراحی شده اند که طیف وسیعی از درب ها و تریم های ترکیبی را می پذیرند. تزئینات فلزی سفارشی در هر مرجع RAL متناسب با طرح طراحی ساختمان موجود است.

 

 

POWERTRACK

سیستم پاورتراک لگراند انتخاب سریع و همه کاره برای تامین برق در طبقات حفره ای است. اتصالات قابل اعتماد و فشرده نصب و پیکربندی مجدد سیستم را آسان می کند.

 

 

SOLUFLEX

این سیستم نوآورانه کف‌پوش‌های سطح پایین را با محدوده مدیریت کابل‌های پیشرو در بازار لگراند ادغام می‌کند و به کابل‌های برق، داده و ارتباطات اجازه می‌دهد تا در طرحی منطقی و آماده برای استفاده که برای کاربران نهایی پنهان می‌ماند، ساختار یافته باشند.

 

 

سیستم های ترانکینگ کف

لگراند با انتخاب وسیعی از محلول‌های فلاش و لایه‌کشی موجود در اندازه‌های مختلف، تمامی نیازهای سیستم مدیریت کابل شما را پوشش می‌دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *