سینی مش

سینی مش

سینی -مش

سینی مش یا سبد کابل U شکل دارای لبه های نرم و گرد و ایمن، برای هدایت و مدیریت انواع کابل و مطابق با استاندارد بین المللی تولید شده است و با انواع آبکاری الکتروگالوانیزه/گالوانیزه گرم/رنگ پودری الکترواستاتیک و یا استنلس استیل پوشش داده شده اند؛ جایگزینی مناسب برای انواع سینی کابل و نردبان کابل  می باشد. این محصول برای مکان هایی که نیاز به  کابل کشی بسیار زیاد دارند بسیار مناسب می باشد؛ و جهت انتقال کابل در زیر سقف و یا روی سقف کاذب بسیار مناسب است.

انعطاف پذیری بالا، سهولت در نصب، مقرون به صرفه بودن، سازگاری با انواع شرایط محیطی و امکان تهویه مناسب و عبور هوا و فواصل متناسب مفتولها برای تبادل حرارت مانع از ایجاد گرما در مسیر کابل ها می شود؛ ازجمله ویژگیهای این سیستم می باشد که باعث افزایش درخواست و استفاده از این سیستم به جای سیستمهای قبلی شده است. ویژگی مناسب دیگر این محصول داشتن دریچه های زیاد که از عبور و زندگی موجودات موذی جلوگیری می کند.

 

مزایای استفاده از سینی مش

کاربرد ها:

 

 مدیریت و توزیع کابل در تاسیسات برق، مخابرات و عمران، تونل ها، پارک ها، ساختمان های عمومی، مراکزخرید، مراکز پردازش داده، زیرساخت ها، فرودگاه ها، تونل های شهری و زیرزمینی، راه آهن و مترو، صنایع پتروشیمی، نساجی، شیمی، مواد غذایی، صنایع دریایی و نظامی

سینی -مش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *