سینی کابل, مطالب آموزشی

سینی کابل فولادی کربن – مقاوم در برابر اقتصادی و خوردگی

سینی کابل فولادی کربن – مقاوم در برابر اقتصادی و خوردگی

فولاد کربن ، متداول و متداول در تولید سینی کابل است. مقرون به صرفه و با دوام است ، بنابراین بسیار مورد قبول و استفاده قرار می گیرد. اما فولاد کربن برای خوردگی و فرسایش آسان است ، بنابراین با استفاده از فناوری های مختلف مقاومت در برابر خوردگی درمان می شود. به این ترتیب سینی کابل فولادی کربن می تواند در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر زنگ زدگی و پایداری شیمیایی بهتری داشته باشد. درمان اصلی سطح به شرح زیر است ، فقط کافی است به برنامه های کاربردی خود مراجعه کرده و گزینه مناسب را انتخاب کنید.

پیش گالوانیزه ورق فولادی کربن قبل از تولید نردبان کابل گالوانیزه می شود. ارزانترین نوع است اما روکش روی در حین تولید شکسته می شود. بنابراین از عمر سرویس کوتاهتری نسبت به سایرین برخوردار است.

قوانین و مقررات مربوط به کابل کشی شبکه با سینی کابل

گالوانیزه گرم. این دوام و محبوب ترین نوع در بین تمام مراحل تصفیه سطح است. این ورق از فولاد کربن با کیفیت بالا برای تولید استفاده می کند. پس از اتمام تولید ، نردبان کابل از روی پوشش داده می شود. از این طریق می توانیم پوشش روی را کامل و ضخیم کنیم ، بنابراین می تواند در برابر اسید ، قلیایی ، شور و سایر عناصر خورنده مقاومت کند.

پودر پوشش داده شده. این یک سطح درمان رنگارنگ است زیرا می توان آن را به رنگ های مختلفی از جمله سبز ، زرد ، آبی و سایر رنگ های متداول سفارشی کرد. رنگ های مختلف می توانند سینی کابل را رنگی و زیبا جلوه دهند تا کاربردهای بیشتری داشته باشد. سینی کابل با روکش پودری نه تنها از سطح زیبایی برخوردار است بلکه از مقاومت خوبی در برابر خوردگی برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *