سینی کابل, مطالب آموزشی

سینی کابل متناسب با انواع مختلف برنامه ها

سینی کابل برای متناسب با انواع مختلف برنامه ها شکل می گیرد

سینی کابل امروز در حالی که پاسخ به روندها و فناوریهای اخیر است ، نصب ساده را هدف قرار می دهد.
سینی کابل از مدتها پیش برای پشتیبانی و مسیریابی کابل در محیط تجاری یک انتخاب محبوب بوده است ، و نصب سریعتر همچنان مهمترین عامل مؤثر در افزایش محصولات سینی کابل است.
به عنوان بخشی از راه حل سینی کابل سیم سبد ، Chatsworth یک صفحه تقاطع را برای سینی کابل FastTrac ارائه می دهد ، که برای محافظت از کابل و ارائه کنترل شعاع خم هنگام نصب است.
شان چتهام ، مدیر بخش محصولات شرکت Cooper B-Line (www.cooperbline.com) می گوید: “با استفاده از سینی کابل ، همیشه به سمت پس انداز نیروی کار می رود.” به عنوان مثال ، کوپر B-Line اخیراً یک کلیپ جدید برای حلق آویز به سبد سیم معرفی کرده است که تنها یک مهره در مقابل دو آجیل و دو واشر با شدت بیشتری کار می کند.
روندهای اخیر صنعت و فن آوری های در حال تحول نیز نقش خود را در صنعت سینی کابل ایفا می کنند. این که آیا این قطر بزرگتر از کابل Augmented Category 6 ، تغییر به سمت کابل کشی در زیر کف ، زیبایی شناسی و مدیریت مرکز داده یا حتی نیازهای مسکونی است ، امروزه تنوع محصولات سینی کابل شامل چیزی برای هر برنامه است.

 

 

چاتهام می گوید: برنامه همیشه کلید انتخاب سینی کابل مناسب است. “ساخت بدنی یک ساختمان به شما می گوید که چه نوع دهانه و پشتیبانی شما نیاز دارید ، در حالی که محیط به شما می گوید که چه نوع از پایان شما نیاز دارید. به عنوان مثال ، آلومینیوم مقاومت به خوردگی بهتری در کاربردهای فضای باز ارائه می دهد. ”
سبک های سینی کابل محبوب شامل سیستم های سینی سبد دو طرفه ، میانی و مفتول است:
• بیشتر اوقات در مناطق در معرض ، مانند مرکز داده دیده می شود ، قفسه نردبان دو طرفه شبیه نردبان با اعضای قوی برای نگه داشتن بسته های کابل است.
• سینی کابل راه آهن مرکزی به سمت کابل کشی ارتباطات ، از مرکز آویزان شده است و از هر طرف دارای طناب های باز است که نصب کابل را آسان می کند. چاتهام می گوید: “راه آهن مرکزی بیشترین قابلیت دسترسی و انعطاف پذیری را برای نصب و از بین بردن کابل ها فراهم می کند ، که برای برنامه های دیتاکوم با حرکات زیاد ، افزودنی ها و تغییراتی ایده آل است.” “سینی می تواند به سادگی پر شود یا از روی آن خالی شود ، و کابل های جداگانه را می توان به راحتی در هر مکانی بنا به نیاز از بین برد.”
• سینی کابل سیم سبد یک سبد سیم سبک ، معمولاً دو طرفه است که می تواند از طریق تکیه گاه به سبک ذوزنقه ، مرکز و یا دیوار آویزان شود. به عنوان مثال سینی کابل FastTrac Chatsworth یک سینی سبد سیم است که به گفته این شرکت برای مانور در اطراف موانع ایده آل است.
برایان داون هو توضیح می دهد: “برش طرفین FastTrac به شما امکان انتقال به بالا یا پایین را می دهد ، و چرخاندن به سمت چپ یا راست نیز ساده است به عنوان بریدن یک گوه پای از یک طرف و آوردن لبه ها به نوبه خود.” مدیر ارشد محصولات Chatsworth Products، Inc. (www.chatsworth.com) Chatsworth همچنین صفحه ای از تقاطع را ارائه می دهد که به دو بخش FastTrac متصل شده است ، و دارای قابلیت کنترل شعاع خم جهت محافظت از کابل در اتصالات و هنگام پایین آمدن در نقاط مختلف است.
به طور سنتی ، سینی از سبد سیم در مناطق پنهان مانند سقف های بالا یا در زیر طبقه های بلند استفاده شده است ، در حالی که قفسه نردبان اولویت برنامه های قابل مشاهده مانند مرکز داده است. اما تغییر در چند سال گذشته اتفاق افتاده است.
اد مارش ، مدیر محصولات ، برای بخش محصولات Wiremaid ، Vutec Corp. (www.wiremaidcabletray.com) می گوید: “مقدار سینی سبد سیم فروخته شده بیشتر از قفسه نردبان است زیرا این کار سبک تر و آسان تر است.” مارش خاطر نشان می کند که یکی از دلایلی که قفسه نردبان در مرکز داده رواج دارد این است که توسط فروشندگان قفسه به عنوان لوازم جانبی که به بالای رک های تجهیزات متصل است فروخته می شود.
سیستم سینی کابل سیم وایرلس PRO-10 Wiremaid با اتصالات پیش ساخته موجود است و انواع مختلفی از پوشش های رنگی با پوشش پودری محافظت می شود ، که مارش می گوید به تقاضای مشتریانی که به دنبال رنگ آمیزی مسیرهای خود هستند پاسخ می دهد. ” به عنوان مثال ، کدنویسی رنگی سینی کابل به مدیران IT اجازه می دهد تا به راحتی بین انواع مختلف کابل کشی مانند شبکه های ایمن در مقابل شبکه های نا امن تفاوت قائل شوند.
مارش می افزاید: “روند دیگر در صنعت سینی کابل ، نیاز به زمینی مناسب و اتصال سینی کابل برای کاهش تداخل EMI با کابل های پر سرعت است.” طراحی ثبت شده PRO-10 هنگام اتصال بخش هایی از سینی ، به صورت خودکار زمینه ذکر شده UL را ارائه می دهد. این سیستم همچنین در نسخه ای با سبک تر کار شده است و از شبکه سیم ۲x2 اینچی برای پشتیبانی بهتر از کابل های فیبر نوری استفاده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *