سینی کابل, مطالب آموزشی

سینی کابل چگونه به صرفه جویی در فضا در صنایع مختلف کمک می کند؟

سینی های کابل – نصب راه حل مطمئن تری برای مدیریت سیم ها و کابل ها ارائه می دهد. صنایع مختلف دارای دستگاه های زیادی هستند و دستگاه های متعدد به معنی سیستم سیم کثیف تر است. سینی های کابل را از تولید کنندگان برجسته سینی کابل خریداری کنید.

یک سیستم سیم کشی لوله با یک سیستم سیم کشی سینی کابل معادل مقایسه شد و مشخص شد که مورد دوم به طور قابل توجهی فضای کمتری نسبت به سیستم قبلی نیاز دارد.

 

جهان سینی کابل

جهان سینی کابل

در اینجا یک راهنمای نهایی برای صرفه جویی در فضا با سینی های کابل است:

  • سیستم های سیم کشی با چگالی بالا به کنترل ، دسته داده ها و سیم کشی مدار ابزار اختصاص داده شده است که می تواند سینی کابل یا سیستم های سیم کشی را انتخاب کند. انتخاب سیستم سیم کشی لوله اغلب به عنوان یک انتخاب ضعیف در نظر گرفته می شود زیرا سیستم های بزرگ لوله نیاز به فضای بیشتری دارند در حالی که انتخاب سیستم سیم کشی سینی کابل همه مشکلات را کاهش می دهد.
  • امکانات فرودگاه معمولاً دارای سیستم های سیم کشی سینی کابل گسترده ای برای مدیریت تقاضای رو به رشد مدیریت هواپیمایی است.
  • سینی های کابل به طور گسترده ای در بسیاری از امکانات نصب شده اند، زیرا ضرورت فوری برنامه ریزی بیشتر و بیشتر سیم ها را در فضای محدود با قیمت ارزان تر فراهم می کند.
  • موسسات مالی که سیستم های رایانه ای بزرگی را نصب کرده اند، معمولاً دارای سیستم های سیم کشی نامنظم در زیر کف یا در قسمت های بالای سر هستند. سیستم های سیم کشی سینی کابل بهترین حالت برای کنترل استرس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *