لوله گالوانیزه

قیمت لوله های فولادی

قیمت-لوله-های-فولادی

قیمت لوله های فولادی|انواع لوله های فلکسی،فولادی

قیمت لوله های فولادی|انواع لوله های فلکسی،فولادی لوله گالوانیزه لوله‌ای فولادی(لوله فولادی درزدار و بدون درز) می‌باشد که با یک لایه روی پوشش و گالوانیزه شده است. روی با ایجاد مانعی روی سطح لوله از خوردگی لوله زمانی که در فضای باز درم عرض عناصر محیطی قرارمی گیرد جلو گیری می‌کند. این لایه‌ی محافظ همچنین از لوله گالوانیزه در برابر آسیب ناشی از رطوبت و اسیدی بودن محیط‌های داخلی نیز محافظت می‌کند.

گالوانیزه کردن لوله باعث مقاوت آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی می‌شود، با این حال لوله‌های گالوانیزه نمی‌توانند به طور مداوم در معرض سیالاتی خورنده از قبیل اسید قرار گیرند و همچنین نمک موجود در مایعات می‌تواند روند خورندگی آنها را تسریع کند.

قیمت لوله های فولادی|انواع لوله های فلکسی،فولادی

قبمت لوله های فولادی|انواع لوله هالیست قیمت انواع مختلف این لوله ها در ادامه آمده است. جهت سفارش محصول با کارشناسان سینی کابل نوین تماس بگیرید و پس از مشاوره و آگاهی کامل محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لیست قیمت لوله فولادی سرد

SearchPrint
شماره شرح کالا نمره لوله سایز(اینچ) ضخامت(میلی متر) قیمت هر کیلو(ریال)
1 لوله فولادی 13 2 1/2 2 152000
2 لوله فولادی 16 2.5 3/4 2 165000
3 لوله فولادی 21 3 1 2 215000
4 لوله فولادی 29 4 1-1/4 2 325000
5 لوله فولادی 36 5 1-1/2 2 520000
6 لوله فولادی 48 6 2 2 تماس بگیرید
7 لوله گلخانه ای 2 1/2 2.5 21500
8 لوله گلخانه ای 2.5 3/4 2.5 21500
9 لوله گلخانه ای 3 1 2.5 20500
10 لوله گلخانه ای 4 1-1/4 2.5 20500
11 لوله گلخانه ای 5 1-1/2 2.5 20500
12 لوله گلخانه ای 6 2 2.5 20500

قیمت لوله های فولادی گرم

SearchPrint
شرح کالا سایز(اینچ) ضخامت(میلی متر) طول(متر) قیمت(ریال)
لوله فولادی 13 2 2 ————————— 230000
لوله فولادی 16 1 – 1/2 2.5 ————————– 250000
لوله فولادی 21 1 – 1/2 2 ————————– 230000
لوله فولادی 29 1 – 1/4 2.5 ————————– 480000
لوله فولادی 36 1 – 1/4 2 ————————– 570000
لوله فولادی 48 1 2.5 ————————– 720000
گالوانیزه 1 2 33.7حالت: 6 متری تماس بگیرید.
گالوانیزه 3/4 2 26.7حالت: 6 متری تماس بگیرید.
گالوانیزه 1/2 2 21.2حالت: 6 متری تماس بگیرید.

لیست قیمت لوله گالوانیزه پروفیل فولادی

Search
شماره شرح کالا سایز(اینچ) ضخامت(میلی متر) قیمت هر شاخه (تومان)
1 لوله گالوانیزه 1-1/2 2 تماس فرمایید
2 لوله گالوانیزه 1-1/4 2 تماس فرمایید
3 لوله گالوانیزه ا 1 2 تماس فرمایید

لوله گالوانیزه چیست ؟

لوله گالوانیزه فولادی لوله‌ای از فولاد کربنی است که با یک لایه محافظ روی پوشش داده شده است. لایه گالوانیزه به عنوان یک لایه قربانی عمل می‌کند و عملکرد ضد خوردگی لوله‌های فولادی را تقویت می‌کند، بدین صورت که قبل از فولاد کربن که در زیر آن قرار دارد این پوشش دچار خورگی و زنگارمی شود. این لوله‌های فولادی به دو شیوه مختلف تولید می شوند: گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد فولادی.

انواع لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه گرم

لوله‌های گالوانیزه گرم فولادی، به طور گسترده‌ای در ساخت و سازها، ماشین آلات، زغال سنگ، شیمیایی ، برق، وسایل نقلیه راه آهن، صنعت خودرو، بزرگراه‌ها، پل‌ها، ظروف، امکانات ورزشی، ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات نفتی، ماشین آلات معدن و سایر صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله گالوانیزه گرم با غوطه‌ور شدن لوله فولادی در حمام مذاب روی تولید می‌شود. آبکاری روی می‌تواند مقاومت به خوردگی لوله‌های فولادی را افزایش داده و عمر آنها را طولانی‌تر کند.

مخزن آبکاری داغ لوله گالوانیزه گرم دارای مزایای آبکاری یکنواخت، چسبندگی قوی و ماندگاری طولانی است. پایه لوله فولادی گالوانیزه گرم

و محلول آبکاری مذاب تحت واکنش‌های فیزیکی و شیمیایی پیچیده‌ای قرار می‌گیرند تا یک ساختار مقاوم آلیاژ روی-آهن در برابر خوردگی تشکیل دهند. لایه آلیاژ با لایه روی خالص و پایه لوله فولادی یکپارچه شده است، بنابراین از مقاومت در برابر خوردگی قوی برخوردار است.

لوله گالوانیزه سرد

لوله گالوانیزه سرد که به روش الکت رو گالوانیزه عملیات گاوانیزه آهن انجام می‌شود و مقدار کمی از پوشش گالوانیزه، در حدود تنها ۱۰-۵۰ گرم در متر مربع بر سطح فلز می‌نشیند لایه روی به سادگی به پایه لوله فولادی متصل شده و به راحتی از بین می‌رود. بنابراین، مقاومت در برابر خوردگی آن بسیار ضعیف تراز لوله گالوانیزه گرم است.

تولید کنندگان عمده لوله‌های گالوانیزه، برای اطمینان از کیفیت، اکثر آنها از الکت رو گالوانیزه (آبکاری سرد) استفاده نمی‌کنند. فقط شرکت‌های کوچک با تجهیزات کوچک و تجهیزات قدیمی از فولاد الکت رو گالوانیزه استفاده می‌کنند البته باید توجه داشت که قیمت لوله گالوانیزه سرد نسبت به گرم نسبتاً ارزان‌تر است.

لوله-های-فولادی

لوله گالوانیزه سبک یا لوله گالوانیزه صنعتی

لوله گالوانیزه سبک یا لوله مبلی لوله‌ای سبک و صنعتی است که به‌منظور افزایش مقاومت آن نسبت به خوردگی جداره‌های داخلی و خارجی آن پوشش دهی با فلز روی به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گالوانیزاسیون سرد انجام شده است.

لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله‌های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب و ارزان‌تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت این لوله‌ها و دست‌های متفاوت از کاربری بیشتری در ساخت انواع سازه‌های فلزی برخورداراست.

تولید لوله‌های گالوانیزه سبک به‌صورت تولید لوله مبلی از ورق و به‌صورت درزدار (درز جوش مستقیم) می‌باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان مذاب روی منتقل گردیده و پس از ماندگاری به مدت معین،و با مقدار پوشش حداقل ۷۰ میکرون آماده بسته بندی و فروش می‌شود.

لوله-های-فولادی

لوله گالوانیزه سنگین

لوله گالوانیزه سنگین از انواع لوله های فولادی می باشد که در مصارف آب‌رسانی سازه‌های فلزی سنگین و همچنین پل‌های هوایی استاده می‌شود.ضخامت لوله‌های گالوانیزه سنگین بالاتر از ۳ میلی متر بوده و در سایزهای مختلف از۱/۲ اینچ تا ۸ اینچ تولید می‌شوند. و از لحاظ وزن و ضخامت به انواع لوله گالوانیزه سنگین و نیمه سنگین تقسیم بندی می‌شوند. بسته بندی این لوله ها به صورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می‌شوند.

مشخصات فنی و کاربردهای لوله گالوانیزه سنگین

کاربرداین مدل از لوله های فولادی بسیار وسیع بوده و در صنایع مختلف برای انتقال آب و بخصوص در شرایطی که دمای محیط بالاست، مورد استفاده قرار می‌گیرند .لوله سنگین با پوشش محافظی گالوانیزه‌ی گرم خود، از هر گونه پوسیدگی در اثر عبور جریان آن پیشگیری کرده و از گرفتگی لوله‌ها و ترکیب فلزات سنگین با جریان آب عبوری جلوگیری می‌کند.

همان‌طور که از نام این لوله‌ها مشخص است، تفاوت اصلی لوله گالوانیزه سنگین و سبک در وزن و ابعاد آن‌هاست که این مقادیر از طریق استاندارد DIN2440 تعیین می‌شوند.

لوله‌های گالوانیزه سنگین در پالایشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، صنایع یا مصارف معمولی و به منظور سرمایش و خطوط انتقال سیالات (به ویژه آب) مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها که مقاومت بالایی در برابر حرارت و دمای بالا دارند، معمولاً در تماس مستقیم با آتش و داخل مبدل‌های حرارتی یا کندان سورها تعبیه می‌شوند.

استاندار های لوله گالوانیزه

لوله های سبک و سنگین فولادی گالوانیزه بر اساس استانداردهای DIN 2440, DIN 2441, BS 1387, ISIRI 3765 آزمون و بررسی می شوند و در گالوانیزاسیون این لوله ها استانداردهای DIN 2444, DIN EN 10240 مدنظر است.

کاربردهای لوله گالوانیزه

لوله‌های گالوانیزه به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، علاوه بر خطوط لوله برای مایعات عمومی کم فشار مانند آب، گاز، روغن و همچنین به عنوان لوله‌های چاه نفت و لوله‌های نفتی در صنعت نفت مورد استفاده قرار می‌گیرد. میادین نفتی و بخاری‌های نفتی و تراکم تجهیزات کک سازی شیمیایی. کولر، لوله مبدل، لوله پشتیبانی از تونل معدن.

از این لوله‌ها برای انتقال آب استفاده می‌شد، اما بعد از گذشت چندین سال، کشورهای توسعه یافته از دهه ۱۹۶۰ به تدریج استفاده از آن را به عنوان لوله آب ممنوع اعلام کردند.

از دیگر انواع لوله‌های گالوانیزه به عنوان ستون فنس‌ها و نرده‌هایی که در محیط بازم ورد استفاده قرار می‌گیرند استفاده می‌شود. در سال‌های گذشته از لوله گالوانیزه انتقال آب در ساختمان‌های مسکونی نیز استفاده می‌شد. اما امروزه بیشتر از مقاومت بالای آن در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و گرما بهره برده می‌شود.

لوله-های-فولادی

تفاوت لوله گالوانیزه گرم و سرد

لوله گالوانیزه گرم در دمای بسیار بالاتری نسبت به لوله‌های گالوانیزه سرد گالوانیزاسیون می‌شود و از همین رو مقاومت بسیار بیشتری نیز دارد. برای مثال، عمر مفید لوله گرم ساوه و سپنتا در حدود ۲۵ تا ۳۰ سال می‌باشد. همچنین اگر از لوله گالوانیزه گرم برای ساخت گلخانه استفاده شود به خاطر رطوبت محیط گلخانه حدود ۵ سال عمر خواهد کرد، این در صورتی است که عمر مفید لوله گالوانیزه گلخانه‌ای سرد نهایتاً بین ۳ سال تا ۴ سال است.

لازم به ذکر است که لوله گالوانیزه گرم در دمای ۴۲۰ درجه سانتی‌گراد آبکاری و پوشش گالوانیزه می شوند این در صورتی است که همین لوله‌های سرد در دمای اتاق آبکاری روی می شوند.برای تشخیص لوله گالوانیزه گرم از سرد باید به براقی و درخشندی  لوله توجه نمود. گالوانیزه گرم به علت دمای بالای آبکاری با فولاد لوله آمیخته می‌گردد بسیار براق‌تر از لوله  سرد می باشد.

و اگر بخواهیم تفاوت این لوله ها را به طور رسمی تر بیان کنیم موارد زیر است :

مقاومت: مقاومت در برابر خوردگی لوله‌های فولادی گالوانیزه گرم، ده برابر برابر لوله‌های فولادی گالوانیزه سرد است.

روش ساخت : روی جهت فرایند آبکاری لوله در گالوانیزه گرم،  از ۴۵۰ درجه سانتی‌گراد تا ۴۸۰ درجه سانتی‌گراد به دست می‌آید، در حالی که روی در لوله‌های فولادی سرد در دمای اتاق به‌دست می‌آید.

ضخامت لایه گالوانیزه: میزان روی لوله‌های فولادی گالوانیزه گرم و لوله‌های فولادی گالوانیزه سرد بسیار متفاوت است.ضخامت روی در لوله‌های فولادی  گرم ضخیم‌تر از لوله فولادی گالوانیزه سرد است.به طوری که این ضخامت روی در لوله گرم حدود ۵۰ الی ۵۰ گرم و تا حداکثر ۶۰۰ گرم بر متر مربع می باشد در حالی که در لوله گالوانیزه سرد این ضخامت ۱۵ گرم بر متر مربع و برای کار های اختصاصی تر نهایتا تا ۱۰۰ گرم بر متر مکعب می باشد.

صافی سطح: سطح لوله‌های فولادی گالوانیزه سرد بسیار سخت‌تر از لوله فولادی گرم است.

قیمت:لوله فولادی گالوانیزه سرد تنها یک طرف لوله فولادی گالوانیزه است، در حالی که لوله فولادی گالوانیزه گرم باید کاملاً گالوانیزه شود بنابراین به طور طبیعی لوله‌های فولادی گالوانیزه سرد بسیار ارزان‌تر از لوله‌های فولادی گالوانیزه گرم است.

چسبندگی: چسبندگی لوله فولادی گالوانیزه سرد بسیار بدتر از لوله فولادی گالوانیزه گرم است. از آنجا که هسته فولادی لوله‌های فولادی و لایه روی لوله‌های گالوانیزه سرد مستقل است، لایه روی بسیار نازک است و به سادگی وچسپندگی ضعیف به سطح لوله‌های فولادی چسپیده است ، بنابراین پوشش گالانیزه لوله فولادی گالوانیزه سرد به راحتی از بین می‌رود.

مشخصات فنی ، وزن و ضخامت لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه ساوه در مدل‌های سبک و سنگین انواع  گرم و سرد تولید می‌گردد. لوله هایسبک شرکت ساوه از سایز ۱/۲ تا ۴ اینچ تولید شده و رنگ درپوش این لوله ها قهوه‌ای می باشد. لوله سنگین ساوه  نیز از سایز ۱/۲ اینچ تا ۴ اینچ تولید شده و رنگ درپوش آن آبی می‌باشد. لوله گالوانیزه خیلی سنگین ساوه نیز با رنگ درپوش قرمز در بازار لوله و اتصالات ایران و ازجمله فروشگاه و بازرگانی بزرگ آهن تک عرضه می‌گردد.

لوله گالوانیزه سپنتا نیز در دو مدل سبک سنگین و انواع گرم و سرد آن تولید شده و وزن این لوله‌ها از کمترین سایز آن یعنی لوله گالوانیزه ۱/۲ اینچ سپنتا سبک، ۶٫۲۸ کیلوگرم تا لوله ۴ اینچ سبک سپنتا ۶۳٫۲۲ کیلوگرم می‌باشند. توجه داشته باشید که لوله گالوانیزه سنگین سپنتا در سایزهای ۵ اینچ و ۶ اینچ  تولید شده و وزن لوله سنگین سپنتا در سایزها ی مختلف از سایز ۱/۲ اینچ،با وزن ۸٫۷۰ کیلوگرم تا لوله سنگین سپنتا سایز ۶ اینچ و وزن ۱۳۱٫۴۰ کیلوگرم است. لوله گالوانیزه سپنتا Sepanta، در سه شهر کشور یعنی لوله سپنتا تهران، لوله سپنتا مرند و لوله سپنتا اهواز تولید می‌شوند. و انواع لوله سپنتا در تمامی سایزهاو مدل ها در فروشگاه آهن تک موجود می باشد.

مزایای استفاده از لوله های گالوانیزه

  1. لوله گالوانیزه را می‌توان با سطح گالوانیزه گرم محافظت کرد، ضخامت روی را به راحتی می‌توان بالا برد به طوری که به علت عمیق‌تر شدن پوشش روی، کل لوله گالوانیزه از خوردگی و زنگ زدگی محافظت شود.
  2. عملکرد ضربه‌ای لوله گالوانیزه و مقاومت در برابر سایش خوب هستند ، زیرا سختی پوشش گالوانیزه روی از سختی فولاد بیشتر است، بنابراین مقاومت در برابر ضربه لوله گالوانیزه گرم در مقایسه با سایر لوله‌های فولادی بالاتر است.
  3. سوم اینکه، گالوانیزه شدن گرم دارای یک ویژگی مهم است که گاها آسیب‌های مکانیکی قابل توجهی و یا دلایل دیگری را متحمل می‌شود، بنابراین برای محافظت از فولاد در برابر فرسایش قسمت کوچکی از لایه روی پوسته می‌شود و پایه آهنی در معرض دید قرار می‌گیرد، و گالوانیزه قربانی سایر پوشش‌ها می‌شود.

خوردگی داخلی لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه هنگامی که به عنوان لوله آب استفاده می‌شود، پوشش روی تمایل به واکنش به مواد معدنی موجود در آب دارد و اغلب باعث ایجاد نخاله‌هایی در داخل لوله می‌شود. که این پرتی‌های ریز مانع از جریان آب می‌شود و در موارد شدید ممکن است منجر به ترکیدن لوله‌ها شود

نحوه پاک کردن زنگ از لوله های آب گالوانیزه

گام اول:بررسی کنید که آیا مشکل زنگ زدگی در لوله های گالوانیزه وجود دارد یا خیر. اگر  زنگ زدگی در لوله ها ایجاد شود ، مشخص خواهد شد زیرا جریان اب کند خواهد بود و ممکن است منبع آب به یک ترفند کاهش یابد.

گام دوم:یک دستگاه پاک کننده لوله شیمیایی خریداری کنید. محصولی از این دست باید از قدرت و اثربخشی لازم برای پاک کردن زنگ زدگی هنگام استفاده آن برخوردار باشد.

گام سوم:پاک کننده لوله را روی لوله بمالید. ممکن است دستورالعمل ها بسته به نوع مارک پاک کننده لوله ای که خریداری کرده اید متفاوت باشد ، بنابراین دستورالعمل های موجود در بطری را دنبال کنید و لوله تمیز کننده را اعمال کنید. تمیز کننده را بگذارید تا زمانی که در راهنمای بطری اشاره کرده درون لوله ، گردش کند.

گام چهارم:لوله را با آب بشویید. هنگامی که لوله پاک کن در لوله های زنگ زده گردش کرده است ، شیرهای آب را باز کنید و بگذارید آب لوله ها را آبکشی کند. پس از مدت زمان کمی حالا دیگر جریان آب خانه شما افت فشار ندارد .

گالوانیزاسیون سرد یا گرم

گالوانیزه کردن لوله‌ها را می‌توان به دو روش متفاوت سرد و گرم انجام داد. گالوانیزاسیون گرم با عبور دادن لوله در حوضچه‌ای از فلز روی مذاب عبور می‌دهند تا لوله فلزی روکش روی را به خود بگیرد. روش گرم گالوینازیسیون عمومیت بیشتری دارد و ضخامت روکش آن نیز در مقایسه با گالوینازیسیون سر بیشتر است به تبع تحمل و دوام روش گرم نیز بیشتر است.

گالوانیزاسیون گرم

گالوانیزه گرم نوعی از درمان ضد خوردگی مؤثر است که در انواع محصولات ساختاری فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از سال ۱۸۳۶ اولین بار فرانسه از گالوانیزه گرم در صنعت استفاده کرد. در روش گرم با استفاده از لوله‌های فولادی بدون زنگ زدگی و خوردگی از مایع رویی در دمای ۵۰۰ ℃ عبور می‌دهند.

گالوانیزاسیون سرد

به دلیل نازکی بیشتر لایه روی در روش سرد، کشورهای جهان به تدریج لوله‌های فولادی گالوانیزه سرد به عنوان لوله آب، لوله گاز و لوله زغال سنگ را منع کرده‌اند اما عموما در ساخت قطعات کوچک که به آبکاری دقیق احتیاج دارند استفاده می‌شد. مانند پیچ، ساخت ماشین آلات، الکترونیک، ابزار دقیق، مواد شیمیایی ، صنایع سبک، حمل و نقل، سلاح، هوافضا، انرژی اتمی و غیره. روش‌های سرد گالوینازیسیون معمولاً از طریق اسپری کردن و پوشش دهی الکترولیتی انجام می‌شود.

لوله-های-فولادی

تاریخچه لوله های گالوانیزه

معمولاً در این نوع از لوله های فولادی در خانه‌های ساخته شده قبل از سال ۱۹۶۰ جهت آب‌رسانی نصب شده بودند. هنگامی که لوله‌های گالوانیزه اختراع شدند، جایگزینی برای لوله سرب برای خطوط آب‌رسانی بودند. با این حال امروزه میدانیم که قرار گرفتن این لوله‌ها به مدت نسب تا طولانی درمعرض آب و رطوبت باعث می‌شود دچار فرسایش و زنگ زدگی در داخل شوند.

با اینکه روکش روی باعث طولانی شدن طول عمر لوله‌های فولادی شد، اما مقدار کمی سرب و مواد دیگر را که به طور طبیعی درون روی وجود دارد را به لوله‌ها اضافه می‌کرد که به طور بالقوه می‌تواند برای انسان مضر باشد.

 

لوله گالوانیزه آب

لوله گالوانیزه آب، نوعی از این لوله‌ها می‌باشد که جنس آن از ورق نورد گرم و به صورت درزدار یا درز جوش ساخته و تولید می‌شود.

کاربری اصلی لوله‌های گالوانیزه آب, آب‌رسانی است. اما این لوله‌ها که به صورت عمومی همان لوله آب نامیده می‌شوند تنها جهت انتقال آب استفاده نمی‌شود بلکه می‌توان به عنوان پایه‌های فنس جهت حصار کشی هم مورد استفاده قرارداد.

لوله‌های آب الزاماً به شکل گرم گالوانیزه و آبکاری می‌شوند و به همین دلیل قیمت لوله آب بیشتر از قیمت دیگر لوله‌های گالوانیزه است و می‌توان به هردو صورت روکار و توکار مورد استفاده قرار بگیرند.

لوله گالوانیزه گلخانه

این لوله ها در سایز ها و متراژ مختلف برای ساخت گلخانه مورد نیاز است بنابراین لازم است که تولید کنندگان این محصولات لوله ها را در سایز های متفاوت و متراژ ۶ متر تولید و به بازار روانه نمایند.

لوله گالوانیزه برق

لوله‌های گالوانیزه برق در متراژها و ضخامت‌های متفاوت تولید و موجود می‌باشد واین لوله های برق مرغوبیت بالایی داشته و به بهترین نحو پوشش دهی و روکش گالوانیزه شده‌اند؛ این لوله‌ها مصارف گسترده ومتنوعی داشته و برای سازه‌های فلزی، دکل‌های مخابراتی، در صنعت گاز، نفت و پتروشیمی، کابل‌های برق، در صنایع کشاورزی و آبرسانی، در تصفیه خانه‌ها و نیروگاه‌های برق و آب، مورد استفاده قرار می‌گیرند

لوله گالوانیزه کمان گلخانه

لوله کمان گلخانه‌ای از لوله‌های پر مصرف در ساخت سازه‌های گلخانه به خصوص گلخانه‌های صنعتی و کشاورزی می‌باشد.

ضخامت لوله‌های بکار رفته برای کمان گلخانه ۲ ،۲٫۵ و ۳ میلی متر ولوله‌های ۲٫۵ میلی متری برای سازه سقف و ضخامت ۲٫۸ میلی‌متر و ۳ میلی‌متر برای ستون‌های سازه استفاده می‌شود.

لوله گالوانیزه حصار

لوله گالوانیزه حصاری با استفاده از مفتول‌هایی فلزی از جنس گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ با روزنه‌های درون آن ساخته و تولید می‌شوند. یک لوله حصاری خوب و با کیفیت یک محافظ دارای مقاومت و استحکام طولانی و نصب آسان و ایجاد امنیت بالا می‌باشد

لوله گالوانیزه پایه فنس

لوله گالوانیزه پایه فنس به صورت تک شاخ یا جفت شاخ تولید می‌شوند و روی هر شاخک ۳ عدد سوراخ ۶ میلی متری جهت نصب سیم خاردار و در پایین این پایه‌ها یک صفحه به یس پلیت به ضخامت ۲ میلی متر جهت قرار گرفتن در بتن به منظور محکم شدن متصل شده است.

سر هر پایه لوله پایه فنس توسط کپ فلزی جوش خورده مسدود شده تا از ورود آب و خوردگی جلوگیری شود. لوله پایه فنس در رنگ بندی‌های متنوع تولید و ساخته می‌شود می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *