سینی کابل

محصولات بسیار توصیه شده از محدوده فولاد ضد زنگ ما

سینی کابل نوین

فولاد ضد زنگ به دلیل قابلیت های مقاومت در برابر حرارت و آتش، استحکام و ظاهر زیبایی نسبت به سایر مواد رایج، یک فلز محبوب و بسیار پرکاربرد است.

کانال استیل ضد زنگ

یک کانال فولادی ضد زنگ که به طور خاص برای عمل به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی طراحی شده است، یک جزء کلیدی در هنگام ساخت و ایجاد چارچوب است. هنگامی که کانال های فولادی ضدزنگ ما با مهره ها و براکت های کانال تک استرات ترکیب می شوند تا ساختاری مستحکم ایجاد کنند، نیاز به جوشکاری نیز برطرف می شود.

کانال شیار دار

از مهره های کانال به عنوان مکانیزم قفل پیچ و مهره ها و براکت ها استفاده می شود. ما شیار کانال فنری ساده، کوتاه و بلند را در اکثر سایزهای رایج عرضه می کنیم.

سینی های سبد

سینی های سبد در پشتیبانی، حمل و نقل و محافظت از کابل ها در زیر میزها و در سیستم های طبقه مرتفع مفید هستند. انتخاب سینی سبد از جنس استنلس استیل به دلیل رسانایی کم و توانایی تمیز ماندن آن یک انتخاب محبوب است.

واشرهای صفحه مربعی

برای نصب سیستم های پشتیبانی به دلیل مساحت سطح بزرگشان در مقایسه با نمونه های گرد، واشرهای صفحه مربعی برای استفاده در ساخت و سازهای چوبی و پروژه ها ایده آل هستند. ما آنها را در اکثر اندازه های رایج از M6-M12 ذخیره می کنیم.

میله رزوه ای

میله های رزوه ای ما برای استفاده در اکثر برنامه های پشتیبانی طراحی شده اند، اما برای تعلیق وسایل، سینی کابل و کانال های ثابت نیز درخشان هستند و در طول های 1-3 متر و اندازه های M6-M24 برای مطابقت با اکثر نیازها در دسترس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *