سینی کابل, مطالب آموزشی

مقایسه سبد سیم نسبت به سینی های کابل سنتی

۱٫ طراحی سازه باز از سبد سیم اجازه می دهد تا تمام کابل ها قابل رویت باشند ، که نیاز به کیفیت بالاتر مهندسی سیم کشی دارد. در صورت عدم موفقیت ، کابل های مشکل به سرعت شناسایی شده و اقدامات مربوطه را می توان انجام داد. و از آنجا که کابل ها به طور طبیعی تهویه و اتلاف می شوند ، گرما جمع نمی شود ، بنابراین می توان از کابل هایی با سطح مقطع کوچکتر استفاده کرد تا هزینه خرید کابل ها را کاهش دهد.

۲ . سینی کابل سبد می تواند از هر نقطه خارج از خط باشد ، بسیار مناسب است و انواع ماشین آلات و تجهیزات برای اتصال ، همان را می توان در خواست خارج از نقطه خط تغییر داد. می توان آن را در بالا ، پایین و حاشیه تجهیزات تولید نصب کرد. به راحتی می توانید در بین انواع تجهیزات قدم بزنید و در امتداد خط تولید و خط مونتاژ نصب شود. و از آنجا که کاملاً باز است ، موش ها نمی توانند لانه بزنند.

 

جهان سینی کابل

مقایسه سبد سیم نسبت به سینی های کابل سنتی

 

۳ . سینی های کابل مش بادوام، ایمن و محکم هستند. و از جوشکاری سیم با کیفیت بالا ساخته شده است، آزمایش شده ترین پل جهان است و دارای کمترین وزن است تا بیشترین عملکرد تحمل را در اختیار کاربران قرار دهد. ظرفیت پل شبکه (۳ متر بدون هیچگونه پشتیبانی) حداقل ۱۷۲ کیلوگرم است. علاوه بر درمانهای سطحی مانند الکتروگالوانیزاسیون، آبکاری داغ و قالب گیری اسپری، پلهای مش و لوازم جانبی همچنین از سری فولادهای ضد زنگ بدون سر و ته با کیفیت بالا و با طول عمر سه تا چهار برابر استیل های ضد زنگ درمان نشده پس از آزمایش اسپری نمک، اطمینان حاصل می کنند. دوام کوتاه مدت حتی در محیط های سخت.

۴. performance عملکرد آتش سوزی شدید – در ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد درجه حرارت همچنین می تواند ۹۰ دقیقه حفظ کند، از ایمنی پل محافظت می کند.

 


مفتخریم که جزو بزرگترین تولید کنندگان برتر سینی کابل در ایران هستیم.

جهان سینی کابل تولید کننده سینی کابل، نردبان کابل، لوله های فولادی برق، لوله شلاقی، پریز کف خواب، جعبه تقسیم و متعلقات


 

۵. نصب انعطاف پذیر ساده، تعمیر و نگهداری راحت است، محصول پل شبکه می تواند به صورت رایگان زندگی کند تا انواع آرنج ، سه راهی ، چهار طرفه و غیره را ایجاد کند، تا حد زیادی زمان نصب، سیستم نصب سریع پل پل، مانند: اتصال سریع و برای اتصال سریع به قطعه اتصال، دو پل قطعه مستقیم نیاز به یک مهره پیچ و اتصال سریع ندارد، از یک پل سنتی برای صرفه جویی در حداقل یک سوم از زمان نصب، اجازه دهید پروژه به موقع انجام شود.

در یک کلام، سینی سبد سیم امکان راحتی فوق العاده ای را برای طراحان، نصاب ها و کاربران نهایی پروژه های صنعتی فراهم می کند. اعتقاد بر این است که با درک عمیق تر این محصول جدید در بازار داخلی، استفاده از این نوع پل به ناچار مورد محبوبیت قرار خواهد گرفت. Qiaobang در زمینه تولید انواع: قاب پل، قاب پل مشبک، قالب فلزی قاب پل، مش فریم پل فرمت، فریم پل فرعی، قاب پل نردبان، قاب پل پالت، و غیره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *