مقایسه لوله فلکسیبل و لوله

مقایسه لوله فلکسیبل و لوله فولادی برق

لوله-برق

لوله ها برای لوله کشی و برق کشی در ساختمان ها، جزو تجهیزات مهم و زیرپایه در ساخت و سازها می باشند و بدلیل تفاوت در کاربردشان در انواع مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. لوله فلکسیبل و لوله فولادی برق دو نوع محصول مهم در ساخت و ساز هستند ؛ که کاربرد و ویژگی های متفاتی دارند و هدف این مقاله بررسی ویژگی های این محصولات و مقایسه محصولات می باشد. هر دو محصول در سینی کابل نوین قرار دارند.

برای خرید این محصولات با ما تماس بگیرید که با مشاوره صحیح در خرید کمکتان کنیم.

لوله فلکسیبل

 

لوله فلکسیبل به عنوان روکش محافظ سیم ها و کابل ها به خصوص آن دسته از سیم ها و کابل هایی که در محیط های باز استفاده می شوند؛ کاربرد دارند؛ و یکی از پرکاربردترین محصولات در ساخت صنایع و ساختمان ها می باشد. این محصول به دو رنگ سفید و مشکی تولید می شود که رنگ مشکی آن معمولا در بازار موجود می باشد.

ویژگی و  کاربرد لوله فلکسیبل

 

بدلیل آنکه وظیفه و کاربرد اصلی این محصول، محافظت از سیم کابل ها در بخش  های صنعتی، مسکونی، سیستم های تهویه مطبوع، کف و سقف های کاذب، سیستم های امنیتی و کابل کشی دوربین های مدار بسته… می باشد؛ اغلب با روکش از جنس ورق های فولادی گالوانیزه تولید می شوند و اینگونه در برابر رطوبت و ضربات وارد شده مقاوم هستند؛ دوام و عمر طولانی و انعطاف پذیری بالایی دارند.

این محصول در انواع مختلف با روکش و بدون روکش و سایزهای متفاوتی تولید شده و به بازار عرضه می گردند.

آشنایی با لوله فولادی برق و انواع آن

 

برای محافظت از سیم ها و کابلها در طول مسیر سیم و کابل کشی و در داخل و خارج از محیط های صنعتی و کارگاهی، از لوله های فولادی یا همان کاندوئیت استفاده میکنند. این محصول همانند لوله فلکسیبل در برابر ضربات مکانیکی، حیوانات موذی، گرد و غبار در تمامی محیط های اداری، مسکونی، کارگاهی و صنعتی مقاوم می باشد و با استفاده از دستگاه لوله خم کن، این محصول را به شکل مناسب مورد نیاز آن ساختمان می کنند.

متعلقات لوله فولادی برق

انواع لوله فولادی برق به همراه کاربردشان

لوله های فولادی گالوانیزه گرم

این محصول با آبکاری عمقی گرم برای استفاده در مناطق مرطوب و فضاهای باز برای مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی، تولید می شوند.

لوله فولادی برق رنگی

هدف از رنگ لوله فولادی ، مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی و استفاده در فضاهای داخلی بناها می باشد.

لوله های فولادی گالوانیزه درز جوش

این مدل لوله فولادی برق برای زیرِ اندود گچی کاربرد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *