سینی کابل, مطالب آموزشی

نردبان کابل چیست؟

سیستم های نردبان کابل و سیستم های سینی کابل برای استفاده به عنوان تکیه گاه برای کابل ها طراحی شده اند و نه به عنوان محوطه هایی که حفاظت مکانیکی کاملی را ارائه می دهند. استفاده از آنها به عنوان نردبان ، راهپیمایی یا تکیه گاه برای افراد امکان پذیر نیست زیرا این امر می تواند باعث صدمه شخصی و همچنین آسیب به سیستم و کابلهای نصب شده شود.

 

جهان سینی کابل

جهان سینی کابل

 

سیستم های سینی کابل نردبان از دو عضو جانبی طولی متصل به یکدیگر توسط اعضای عرضی تشکیل شده است و برای استفاده به عنوان کابل برق یا سیستم پشتیبانی کابل کنترل طراحی شده است. نردبان و سینی های تهویه ممکن است دارای روکش های محکم برای محافظت از کابل ها در برابر افتادن اجسام ، گرد و غبار و آب باشند. روکش های سینی برای استفاده در خارج از منزل یا در مکان های گرد و غبار ممکن است دارای شکل اوج برای ریختن آوار از جمله گرد و غبار ، یخ یا برف باشد. سینی های کابل روشن تر در شرایطی که تعداد زیادی کابل کوچک استفاده می شود ، مانند کابل های تلفن یا کامپیوتر ، مناسب تر است. این سینی ها ممکن است از مش سیمی ساخته شوند که “سبد کابل” نامیده می شود یا به صورت یک ستون فقرات مرکزی (ریلی) با دنده هایی طراحی شده باشد که کابل را در دو طرف آن پشتیبانی کند.

در سیم کشی برق ساختمانها ، یک سیستم سینی کابل برای پشتیبانی از کابلهای الکتریکی عایق بندی شده برای توزیع ، کنترل و ارتباط برق استفاده می شود.

کابلهای برق بزرگ گذاشته شده در سینی ممکن است برای حفظ فاصله بین رساناها و جلوگیری از داغ شدن بیش از حد سیمها به بلوکهای پشتیبانی نیاز داشته باشند. کابل های کوچکتر ممکن است در سینی های افقی بدون هیچ گونه امکانی قرار داده شوند ، یا با اتصالات کابل به انتهای سینی های عمودی نصب شوند.

 


مفتخریم که جزو بزرگترین تولید کنندگان برتر سینی کابل در ایران هستیم.

جهان سینی کابل تولید کننده سینی کابل، نردبان کابل، لوله های فولادی برق، لوله شلاقی، پریز کف خواب، جعبه تقسیم و متعلقات


 

برای حفظ پشتیبانی از کابل ها در تغییرات ارتفاع یا جهت سینی ، تعداد زیادی از اتصالات مخصوص سینی کابل با هر سبک و سازنده سازگار شده است. آرنج های افقی جهت سینی را در همان سطح انتهای سینی تغییر می دهند و در قالب های ۳۰ ، ۴۵ و ۹۰ درجه ساخته می شوند. آرنج های داخلی و خارجی برای تغییر عمود بر قسمت سینی هستند. این می تواند در اشکال مختلف از جمله سه راهی و صلیب باشد. برخی از تولیدکنندگان و انواع آن آرنج های قابل تنظیم ارائه می دهند ، که برای چیدن سینی در اطراف موانع یا اشکال نامنظم مفید است.

یک سیستم نردبان کابلی شامل طیف وسیعی از طول های مستقیم و اتصالات با شکل های مختلف است که به منظور سهولت در تغییر جهت ها یا سطوح کابل کشی ، بدون نیاز به اصلاح هیچ یک از اجزای آن طراحی شده است. نردبان ها عموماً قوی ترین محصولاتی هستند که برای پشتیبانی از کابل ها در دسترس هستند و دارای قابلیت بار بالا در بازه های طولانی هستند و بنابراین اغلب مشخص می شود که در سایت هایی نصب شوند که نیاز به توزیع حجم زیاد کابل ها به صورت ایمن ، قابل اعتماد و سریع وجود دارد. اهمیت زیادی برای مدیران پروژه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *