این مبحث در ارتباط با تولید کننده سینی کابل گالوانیزه نوشته شده است. تولیدکنندگان متفاوتی در زمینه سینی کابل در ایران فعالیت می کنند ؛ که مرکز اصلی فعالیت آنها در لاله زار می باشد.  سینی کابل نوین یکی از تولیدکنندگان سینی کابل  گالوانیزه ، اتصالات، نردبان کابل ، جعبه تقسیم و سایر موارد و لوازم کاربردی در تاسیسات برق می باشد.

فروشگاه اینترنتی سینی کابل نوین

سینی کابل یک محصول پرمصرف در تاسیسات الکتریکی است. برای انتقال و محافظت از  کابل برق و شبکه بر روی دیوار، سقف، زمین و زیر زمین و مرتب نمودن سیم کشی استفاده می شود.

این محصول در چند جنس فلز آهنی با روکش گالوانیزه، جنس استیل با اهن رنگ شده و از جنس پلاستیک ساخته می شود؛ ولی  سینی کابل ساخته شده از فلز آهن با روکش گالوانیزه بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند

در این فروشگاه سینی کابل در انواع مختلفی برای کاربردهای مختلفی تولید و ساخته شده و به بازار عرضه می شود. سینی کابل در سایزهای مختلف برای وزن کابل های متفاوت ساخته می شود و بدلیل آنکه سینی کابل در محیط های متفاوتی از جمله محیط روباز ،بسته ، تماس مستقیم با آبشار و … کاربرد دارد، برای مقاومت و دوام و جلوگیری از زنگ زدگی با مواد و متریال مختلف ساخته می شود.

سینی کابل گالوانیزه بدلیل روکش گالوانیزه ای که دارد؛ محصولی پرکاربرد و پر استفاده در تاسیسات و ساختمان ها می باشد؛ بدلیل آنکه این محصول از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد.

فروشگاه سینی کابل نوین  یک  تولید کننده سینی کابل گالوانیزه می باشد؛

که محصولات خود را با گارانتی و ضمانت  قیمت در تهران و سایر شهرستان ها بدون افزایش قیمت ارسال می کند.

 

قیمت سینی کابل صرفا برای مقایسه عرض ها و ضخامت های سینی کابل با هم می باشد.

محصولات موجود در سینی کابل از جمله انواع سینی کابل  با قیمت مناسب و ضمانت کالا فروخته می شود.

جهت خرید و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید با فروشگاه ما تماس بگیرید.

 

09125729230