ضخامت سینی کابل یکی از معیارها و نکات مهم در هنگام خرید سینی کابل می باشد و باید به آن دقت شود.

فروشگاه اینترنتی سینی کابل نوین

سینی کابل یک محصول پرمصرف در تاسیسات الکتریکی است. برای انتقال و محافظت از  کابل برق و شبکه بر روی دیوار، سقف، زمین و زیر زمین و مرتب نمودن سیم کشی استفاده می شود. این محصول در چند جنس فلز آهنی با روکش گالوانیزه، جنس استیل با اهن رنگ شده و از جنس پلاستیک ساخته می شود؛ ولی  سینی کابل ساخته شده از فلز آهن با روکش گالوانیزه بیشتر مورد مصرف قرار می گیرند

در این فروشگاه سینی کابل در انواع مختلفی برای کاربردهای مختلفی تولید و ساخته شده و به بازار عرضه می شود. سینی کابل در سایزهای مختلف برای وزن کابل های متفاوت ساخته می شود و بدلیل آنکه سینی کابل در محیط های متفاوتی از جمله محیط روباز ،بسته ، تماس مستقیم با آبشار و … کاربرد دارد، برای مقاومت و دوام و جلوگیری از زنگ زدگی با مواد و متریال مختلف ساخته می شود.

ضخامت سینی کابل بدلیل آنکه در ضخامت های متفاوت، سینی کابل وزن های متفاوتی دارد؛ تحمل سیم های کابل توسط سینی متفاوت می باشد و به این دلیل در هنگام استفاده از سینی کابل باید از ابتدا محل نصب و در ادامه اندازه ضخامت ها مشخص شود.

سینی های کابل به طور معمول با پهنای 50, 100، 150، 200، 250، 300، 400، 500، 600، 700، 800 میلی متر ساخته می شوند و می بایست متناسب با عرض سینی از ساپورت و متعلقات ( نگهدارنده سینی کابل) به جهت نگهداری آن استفاده شود.

سینی کابل بر اساس مقاومت مورد نیاز از ورق های با ضخامت کمتر از یک میلیمتر ، 1، 1.25، 1.5، 1.75، 2 ، 2.25 میلی متر و طول 2 و 3 متری ساخته می شود.

فروشگاه سینی کابل نوین محصولات خود را با گارانتی و ضمانت قیمت و کالا عرضه می کند.

محصولات موجود در سینی کابل از جمله انواع سینی کابل  با قیمت مناسب و ضمانت کالا فروخته می شود.

جهت خرید و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید با فروشگاه ما تماس بگیرید.

 

09125729230