سینی کابل, مطالب آموزشی

چگونه هزینه های نصب را کاهش دهید

مراکز محافظت از داده ها دارای مهمترین مأموریت ها و مرکز عصبی عملیات موفق تجاری هستند. هرچه مشاغل بیشتر در حال ادغام ، مجازی سازی و اتوماسیون دارایی های شبکه هستند ، یک رویکرد مبتنی بر سیلو برای طراحی ، استقرار و مدیریت زیرساخت های فیزیکی به طور فزاینده ای ناکافی می شود. با تحول مراکز داده برای رفع چالش های معماری پیچیده ، فن آوری های جدید و افزایش کارایی ، یک زیرساخت فیزیکی قوی لازم است تا مزایای عملکردی را برای هدایت نتایج کسب و کار فراهم کند. مدیریت کابل یک نکته مهم در مورد زیرساخت های فیزیکی برای به دست آوردن قابلیت اطمینان سیستم ، استفاده موثر از فضای ، و مقیاس پذیری Panduit سیستم های مسیریابی کابل پیشرو در صنعت را به عنوان بخشی از راه حل های جامع و یکپارچه مرکز داده ارائه می دهد تا به طور موثر مدیریت و محافظت از عملکرد بالا ، محاسبات و کابل های قدرت را محافظت کند.

 

 

سیستم مسیریابی سینی کابل سربار Panduit’s Wand-Grid® به استفاده موثر در املاک و مستغلات و عملکرد شبکه کمک می کند. سرعت استقرار ، یکپارچگی سازه ، محافظت از کابل و سهولت استفاده را فراهم می کند. با نصب سریع در محیط سریع امروز ، هر پروژه در یک برنامه زمانی دقیق قرار دارد و اکنون باید آن را تکمیل کنید. بنابراین ، مهم است که اجزای زیرساختی به سرعت و با کمترین تأخیر نصب شوند. این جایی است که سیستم مسیریابی سینی کابل PanduitWyr-Grid® Overhead Cable یک مزیت واقعی است. طراحی و مهندسی شده است تا در زمان کمتری نسبت به سایر سیستم های قفسه سیم و نردبان مونتاژ شود. این امر باعث صرفه جویی در وقت با ارزش شما خواهد شد.

ساخت و ساز مقاومتی امروز به طور معمول ، هر پروژه به یک بستر ایمن نیاز دارد که از زیرساخت های کابل کشی پشتیبانی و پشتیبانی کند. بنابراین ، مهم است که مسیرهای مسیریابی کابل به اندازه کافی قوی باشد تا از بارهای کابل پشتیبانی کند که امروز و در آینده با آن روبرو می شوید. سیستم مسیریابی Pableuit® Wyr-Grid® Overhead CableTray برای مطابقت با استاندارد های صنعت طراحی و آزمایش شده است تا از قدرت تحمل بار لازم برخوردار باشد. علاوه بر این ، Wyr-Grid®Pathways نسبت به سایر سیستمهای سبد سیم از استحکام بیشتری به وزن برخوردار است. این مزیت یک ساختار پشتیبانی کابل قوی را در اختیار شما قرار می دهد. آسان برای کار با پروژه هرگونه عارضه و مشکلاتی دارد که به طور غیر منتظره به وجود می آید و باید رفع شود. این مهم است که مؤلفه های زیرساخت از طریق لیست های تعداد زیادی به این ترکیب اضافه نشوند و درک مجامع دشوار باشد. این یکی دیگر از مزیت های سیستم کابل سینی سربار Panduit® Wyr-Grid® RoutingSystem. ارائه محصول متمرکز با حداقل مؤلفه ها ، به همراه ابزار طراحی ، به مشخصه ها اجازه می دهد تا قطعات لازم را به سرعت درک کرده و شناسایی کنند و قبض های دقیقی از مواد ایجاد کنند. این زیرساخت پروژه شما را ساده تر خواهد کرد. Panduit’s Unified Infrast ساختار فیزیکی (UPI): یک رویکرد هدایتگر یک رویکرد یکپارچه به معماری سیستم های فیزیکی و منطقی برای راه حل های ضروری برای دستیابی کامل ، چابکی ، ادغام ، و امنیت ضروری است.

یک رویکرد جامع و جامع به یک زیرساختهای فیزیکی متحد و یکپارچه شده و می تواند به شرکتها در جهت همسویی ، همگرایی و بهینه سازی سیستمهای مهم – ارتباط ، محاسبات ، کنترل ، قدرت و امنیت کمک کند تا بتوانند یک پایه و اساس تجاری دقیق تر و یکپارچه را ایجاد کنند. یکپارچه سازی یکپارچه برای کاهش ریسک هایی که می توانند در کل سیستم های اصلی اتفاق بیفتند. هزینه کمتری – راه حل های زیرساخت های فیزیکی منجر به کاهش مزیت های اقتصادی و هزینه های اشغال و کمک به ایجاد مزیت رقابتی می شود. مشاغل چابکی. پیشرفت پایداری – ارائه راه حل مبتنی بر -UPI سازمانها را قادر می سازد اهداف بهره وری انرژی منبع و بهره وری انرژی در زیرساخت های فیزیکی تحقق بخشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *