سینی کابل, مطالب آموزشی

کدام نوع سینی کابل در صنایع استفاده می شود؟

۱٫ سینی کابل سوراخ دار

سینی کابل سوراخ دار یکپارچه هستند که یا تهویه می شوند و یا از قسمت پایینی محکم. آنها عمدتا با کابل های قدرت ، کابل های کنترل استفاده می شوند. بسته به مشخصات مشتری و شرایط سایت، آنها در سبک، متوسط ​​و سنگین عرضه می شوند. سینی کابل سوراخ دار یکپارچه هستند که یا تهویه می شوند و یا از قسمت پایینی محکم. آنها عمدتا با کابل های قدرت ، کابل های کنترل استفاده می شوند. بسته به مشخصات مشتری و شرایط سایت، آنها در سبک، متوسط ​​و سنگین عرضه می شوند.

 

جهان سینی کابل

جهان سینی کابل

 

۲٫ سینی کابل نردبان

سینی کابل نوع نردبان متشکل از دو کانال جانبی طولی است که توسط کانال های تراورس جداگانه به هم متصل شده اند و باعث حفاظت محکم از راه آهن و استحکام سیستم با اتصالات شعاع صاف و انتخاب گسترده ای از مواد / تکمیل می شود.

۳٫ سینی کابل سبدی

سینی کابل سبد به عنوان راه حل هایی برای مسیریابی و پشتیبانی از کابل های متعدد توصیف می شود. قاب سیمی گردش هوا و تهویه کابل را افزایش می دهد. این می تواند در زیر میزها، طبقه های مرتفع یا سیستم های سینی آویزان مناسب باشد. می توانید سینی های سبد را برای تقاطع ها، مقاطع افقی، مهاربندهای نصب، سخت افزار و برش های سینی مونتاژ کنید.

۴٫ Raceways – سینی کابل ترانکینگ

Raceway و سینی کابل ترانکینگ به طور گسترده ای در نصب کابل ها و سیم های زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرند. ما Raceway خود را در تک یا چند ستون برای نصب یک یا چند اتصال کابل به طور همزمان ارائه می دهیم. محدوده ما به طور گسترده ای در مخابرات، الکترونیک، شرکت های برق و دیگران استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *