سینی کابل نوین

سینی کابل نوین با بیش از 15 سال تجربه و سابقه فعالیت در زمینه فروش سینی کابل، لدر کابل، لوله فلکسی و اتصالات آن ، محصولات صنعتی با کیفیت در بازار آهن و به مردم عرضه می کند.

شرکت سینی کابل نوین در طی این 15 سال تلاش کرده است که از طریق مشاوران حرفه ای و کارشناسان فروشی که دارد به مشتریان خود مشاوره رایگان قبل از خرید بدهد تا مشتریان بتوانند یک محصول مناسب با فعالیت خود خریداری کنند و طی این مدت تلاش برای کسب اعتبار و افزایش اعتماد بازار و شناخته شدن برند تجاری شرکت در بازار آهن و بازارهای مربوطه می باشد.

هدف و تلاش شرکت سینی کابل نوین بر این است که در این بازار پرنوسان، همواره محصولات با کیفیت با قیمتی تضمین شده و مناسب به مشتریان خود عرضه کند.

شرکت سینی کابل نوین واقع در لاله زار ، از  تولید کننده های اصلی سینی کابل، نردبان کابل و اتصالات آن می باشد. و به صورت تخصصی در زمینه ی فروش تک و عمده ابزار آلات صنعتی ، جعبه تقسیم و پریز کف خواب در بازار فعالیت دارد.

شرکت سینی کابل نوین با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید، عرضه و فروش ابزار و قطعات صنعتی و برقی، محصولات با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می کند. برای تهیه کردن قطعات مورد نیاز خود کافی است با شماره های شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09125729230

سینی-کابل-توری