سینی کابل

مجرا سیستم سینی کابل آلومینیومی

در مقایسه با مجرا سیستم سینی کابل آلومینیومی راه آهن دو طرفه که دارای نقش برجسته ای از پرتو با نسبت مقاومت به وزن زیاد است ، دارای چندین ویژگی نصب کاربر پسند است. اینها شامل نرده های پیچ در پیچ / پیچ (تست شده تا ۳۰۰۰ پوند فشار خارج از فشار) و ریل های جانبی به طور مداوم پیش ساخته ، که به عنوان سوراخ اتصال اتصال در حین برش میدان عمل می کنند.

ریل های جانبی از پیش ساخته همچنین به عنوان مکان های اتصال برای بست های میله آویز (به جای تکیه گاه کفپوش) و همچنین به عنوان نقاط اتصال برای اتصال باند ، سیستم سینی کابل شاخه و سایر موارد استفاده می شود. Flex Mount ، نوع جدیدی از انشعاب که نیازی به پرش باند ندارد ، ۹۰ درجه تنظیم افقی و حداکثر ۱۵ درجه تنظیم عمودی را ارائه می دهد. این محصول در عمق های ۲- ، ۳- ، ۴- ، ۵- ، و ۶ اینچی و هفت عرض از شش تا ۳۶ اینچ در دسترس است.

به گفته این کمپانی ، برای کمک به تسهیل در گسترش عمق کابل پس از نصب ، این سیستم شامل Rail Risers ، پسوند ریلی جانبی است که دارای عمق ۲ اینچی دیگر است. Electray MP Husky Corp. ، مناسب برای کابل های بزرگ بزرگی مانند کابل هایی که معمولاً در کارخانه های کاغذ ، نیروگاهها و ساخت و سازهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند ، دارای تپه های مسطح ، گسترده و یک فن آوری اختصاصی از طریق Thru-Weld است که کاملاً جوش داده می شود.

ریل برای یکپارچگی ساختاری اضافه شده و چرخش راه آهن جانبی کاهش می یابد. جوش خارجی لبه های تیز را که می تواند به مجرای صدمه وارد کند ، از بین می برد. یک فلنج خارجی در هر دو ریل جانبی به جلوگیری از سیم های چسباننده هنگام نصب کمک می کند. این محصول با فاصله های رینگ نه ، ۱۲ و ۱۸ اینچ و عمق بار سه تا پنج اینچ در دسترس است. سینی های کابل به سبک نردبان Chalfant از بست های نوآورانه صفحه ای با شکاف استفاده می کنند که می توانند به اندازه نیم چرخش محکم بسته شوند.

طبق گفته این شرکت ، کل زمان برای قرار دادن پیچ های خرپایی چرخ دار جدید با سرسرهپایین و آجیل های سحر و جادو با فلنج های دندانه دار تا ۵۰ درصد سریعتر از پیچ های سبک سنتی با گردن های دندانه دار است ، که می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه کار هم در هنگام نصب و هم برای دسترسی بعدی شود. سینی های کابل در طول های ۱۲ و ۲۴ پا در عرض های شش تا ۴۲ اینچ و با فاصله های رینگ شش ، نه- ، ۱۲ و ۱۸ اینچ در انواع مختلفی از استاندارد های استاندارد موجود است.

فرورفتگی جامد (با پشتیبانی از یک سینی با رینگ ۱۲ اینچ) ، فرورفتگی فلزی و سینی های نردبان از طریق تهویه با فاصله شش ، نه و ۱۲ اینچ در دسترس هستند. Chalfant همچنین یک سیستم سینی پوشش لولای انتگرال را ارائه می دهد که دارای ویژگی های داخلی چشمه های بهار نیمه ساخته شده ، در هر دو ارتفاعات ۴- و ۶ اینچی است. T.J. Cope سینی های نردبان فلزی مدولار و مدولار را ارائه می دهد که نرده های توبولی ورزشی دارند که با استفاده از یک فرآیند تعویض سرد به جای جوشکاری ، به ریل های جانبی متصل می شوند.

جوشکاری معمولاً خاصیت استحکام فلز پایه را کاهش می دهد ، در حالی که کار سرد فرآیند تعویض باعث تقویت مفصل می شود ، سازنده را متقاعد می کند. نرده های لوله ای همچنین دارای یک سطح کابل مسطح مسطح برای از بین بردن موانع هنگام کشیدن کابل هستند. سینی های کابل نردبان به سبک فرورفتگی سینی های کابل به سبک از طریق پایین دارای برجستگی های جامد ، تهویه های تهویه یا لبه دار و یا قسمت های پایین سوراخ شده است. سینی ها که ممکن است توسط یک ذوزنقه دو میله آویزان شوند یا از میله جانبی با گیره ، قفسه قفسه یا میله وسط مستقیم باشد ، ممکن است دارای تقسیم کننده و پوشش داخلی باشند.

آنها به طور معمول در فولاد گالوانیزه ، آلومینیوم و استیل ضد زنگ و در انواع مختلفی از تکمیل و عمق موجود است. سینی Chalfant’s Series 6 Trough Tray ، دارای سینی های طراحی یک تکه با flanges outboard نورد مداوم در امتداد ریل های جانبی است که از کابل یا سیم در هنگام بارگیری محافظت می کند و بارگذاری صاف کابل را درون سینی تسهیل می کند. محصولی که می توان آن را رنگ آمیزی یا روکش کرد.

 

سینی کابل

سینی کابل نوین

با PVC یا اپوکسی با اتصال فیوژن ، می توان آن را به عرض های خاص و عمق بار از دو تا هشت اینچ تغییر داد. باز شدن سه لایه با قابلیت لایه باز اجازه کابل های آسان در هر کجای مسیر سینی را می دهد. یک گزینه پشتیبانی از مرکز تنها اجازه می دهد تا کابل از دو طرف بارگیری شود. طبق گفته این شرکت ، سینی ها تا ۲۵ درصد فضای کمتری از مجرای دارند و ۴۰ تا ۵۰ درصد برای نصب نسبت به مجرای هزینه کمتری دارند.

یکی دیگر از گزینه های نصب که می تواند موجب صرفه جویی در فضای نصب شده در زیر سقفی بالای سقفی شود ، دو میله رشته ای و گیره های آویز میله ای وجود دارد که به طور مستقیم به ریل های جانبی سینی وصل می شوند. این شرکت با توجه به طراحی ، هنگام بارگیری سفت تر می شود. از دیگر گزینه های نصب می توان به سبک استروئید یا براکت های دیواری قفسه ای ، ذوزنقه ای با تکیه گاه بند ، و صفحات شکاف پایه برای نصب سینی به کف ، دیوارهای عمودی به بالا یا کفهای خارج (ارتفاع تا ۱۰ اینچ) اشاره کرد.

علاوه بر اینکه به عنوان یک سیستم توزیع کابل مورد استفاده قرار می گیرد ، سینی های کابل Globetray از طریق GS Metals ‘، به جای پشتیبانی از ، به عنوان یک محفظه نور سفارشی تزئینی در یک مگامال جدید در West Nyack ، NY ، که در سال ۱۹۹۸ تکمیل شده است ، نقش اصلی را بازی می کنند. سینی کابل سبک شرکت از طریق فولاد ضد زنگ درخشان برای تکمیل نمای در نظر گرفته شده صنعتی داخلی مرکز پالیزادس ، که دارای اجزای سازه ای در معرض ، سیستم تهویه هوا و لوله های آب است. نورپردازی برای اماکن عمومی و ورودی های تأسیسات از چراغ های لوله ای فلورسنت به رنگ استاندارد متصل شده توسط قطعات سینی کابل سبک از طریق هدف به حالت تعلیق در زوایا و فواصل مختلف تعبیه شده است.

مدیریت کابل باعث افزایش طول عمر سینی کابل وکابل ها ، به روزرسانی های آسان شده است.

برای ایجاد طرح های جالب ، مانند ستاره ای پنج نقطه ای که فضای مشترکی را در نزدیکی روکش اسکیت یخی مرکز تزئین می کند. سینی کابل بسته شده SpecMate را می توان با لوسترهای تهویه مشخص کرد که در هنگام نگه داشتن هادی های محصور و محافظت شده ، خنک کننده توسط همرفت طبیعی را تسهیل می کند. سینی کابل را می توان به دیوارها یا ستون های پشتیبانی نصب کرد و محافظت بیشتری را برای کابل هایی که از سینی های افقی پایین می آیند ، فراهم می کند.

سینی های کابل مرکز ستون فقرات / مرکز ستون فقرات مرکز پشتیبانی ستون فقرات دارای یک پشتیبانی مرکزی واحد است که از آن مجموعه ای از طناب های باز باز سرچشمه می گیرند. این پیکربندی یک روش ساده و آسان برای تخمگذار در کابل از یک یا دو طرف ارائه می دهد ، به جای اینکه روش نخ و کشیدن مورد نیاز با سینی های کابل پشتیبانی ذوزنقه باشد ، مدت زمان نصب را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. ممکن است زمان بیشتر صرفه جویی شود زیرا سینی ها به طور معمول از ۵۰ درصد کمتر مواد آویزان و اتصال استفاده می کنند.

سینی های کابل دیواری از شرکت WireMold دارای ستون فقرات می باشد که به دیواره های دیواری و میله های پیچ دار متصل می شود (فقط در یک طرف ستون فقرات) که می توان برای جلوگیری از انسداد از بین برد و یا از پشته های طولانی تر برای افزایش ظرفیت استفاده کرد. برای انعطاف پذیری اضافی ، از جمله ظرفیت اضافی و کانالهای جداگانه ، می توان ردیف دوم و سوم طنابها را هنگام مشخص شدن ستون فقرات با تعداد مناسب دهانه های سوراخ شده کارخانه اضافه کرد.

مناسب برای محیط های ساختمانی که در آن مرکز یک راهرو یا اتاق از قبل پر از نورپردازی ، HVAC ، سیستم آبپاش و سیستم های اعلام حریق است ، سینی های کابل دیواری قابل نصب توسط یک مرد با سخت افزار مناسب و ایمن برای دیوار نصب می شود. شرکت می گوید. رینگ های یک اینچی که برای جلوگیری از صدمه به نصاب و آسیب دیدن کابل ها به کلاه های پلاستیکی تعبیه شده اند ، میکروبارداری بالقوه کابل های حساس را با گذشت زمان به حداقل می رسانند. گزینه های رنگی متنوعی وجود دارد که نصب کننده ها می توانند کابل های مختلف را شناسایی کنند.

هر دو کاور پیچ و لولایی در دسترس هستند. Mono-Systems ، شرکتی که در سال ۱۹۶۷ مفهوم سینی کابل محور را به وجود آورد ، سینی کابل آویزان مرکز Mono-Tray را در انواع گسترده ای از کلاس های بار ، مواد و سبک ها ، از جمله طرحی که دارای بالاترین سطح است ارائه می دهد. یک محفظه تکی با ظرفیت بزرگ و یک طرح رینگ پایین که سینی را به دو قسمت مساوی تقسیم می کند ، هر دو در آلومینیوم یا در دسترس هستندفولاد. خط Mono-Tray همچنین شامل رینگ های قابل جدا شدن از جنس آلومینیوم و رینگ های قابل کابل قابل جدا شدن از جنس آلومینیوم است. طناب های روی سینی های آلومینیومی برای مقاومت بیشتر از یک تیر پرتو جعبه ای استفاده می کنند. درپوش های انتهایی برای کلیه سینی ها موجود است.

این شرکت همچنین ساخته شده Stackable Versa-Tier در خط Mono-Tray ، و همچنین سینی های کابل با سبک دوتایی ریلی در قسمت زیرین ، از جنس آلومینیوم و فولاد ، با ستون فقرات سینی را به سه محفظه جداگانه تقسیم می کند. سیستم های Cent-R-Rail سیستم های B-Line System دارای نیم رک و چند ردیف Half-Rack (یا از دیوار یا ساختار دیگر پشتیبانی می شوند) ، و Verti-Rack (آویز چند سینی) با یک راه آهن مرکزی می باشد. ) ، که به خوبی در فضاهای باریک و همچنین محصولات Data-Track نصب شده با سقف یا کف مناسب هستند. هر دو Multi-Tier Half-Rack و Verti-Rack پس از نصب از طریق Add-a-rung قابل گسترش هستند.

سیستم هایی که از جنس آلومینیوم سبک ، مقاومت بالا و مقاومت در برابر خوردگی هستند ، یک شکاف منحصر به فرد را به وجود می آورند که سخت افزار مورد نیاز اتصال را کاهش می دهد و همچنین می تواند برای پشتیبانی از سینی مورد استفاده قرار گیرد. تسهیل گسترش آسان سیستم ، اتصالات توپی جهانی به منظور طراحی شبکه به نصاب ها اجازه می دهد تا تا هشت سینی را در جهات تصادفی وصل کنند. درپوش های رنگی انتهایی برای برچسب زدن سیستم وجود دارد. سیستم های که به منظور تعامل با سیستم های Strut B-Line ساخته شده اند ، مانع از انتقال دود یا دود از طریق راه آهن مرکزی می شوند (مانند مواردی که ممکن است با مجرا اتفاق بیفتد) با سیستم های بند بند B-Line تعامل دارند.

سیستم سینی کابل PW Industries، Inc. و Centerline دارای شکافی در راه آهن مرکزی است که اقتباس از بند استاندارد ۱ ۵/۸ اینچ است ، که اتصال سریع لوازم جانبی ، از جمله گیره های مخصوص طراحی شده برای اتصال قلاب های اضافی را تسهیل می کند. زمینه ، و یک طراحی جوشکاری خلاقانه.

طبق گفته این شرکت ، هر رینگ در چهار مکان به طناب مرکزی جوش داده شده است و احتمال بروز تپه های شل و تند و یا خستگی ناشی از اتصالات رینگ مکانیکی یا “crimped” را از بین می برد. تنظیمات متنوعی از جمله ریل های مرکزی با شکاف در بالا یا پایین سینی در دسترس است و ریل هایی با شکاف در دو طرف بالا و پایین سینی وجود دارد.

سیستم سینی کابل کابل توماس و بتس (T&B) مرکز-لوک ، بخشی از خط تولید محصولات سیم OmniLink این شرکت ، به عنوان اجزای ستون فقرات مدولار و رونگ غیرقابل جمع آوری ارسال می شود. نصب کننده می تواند سینی های کابل را در همان نقطه شخصی سازی کند ، و راحت کردن موانع پیش بینی نشده از قبیل مجرای HVAC یا لوله کشی لوله کشی و سایر بخش هایی که نیاز به تغییرات میدانی را دارند ، تسهیل می کند. حداکثر تا سه لایه امکان پذیر است ، اما برنامه هایی که خواستار جداسازی سیم یا کابل هستند ، قرار دارند.

از آنجا که ستون فقرات مرکز در فواصل سه اینچی مشخص شده اند ، دیگر نیازی به اندازه گیری نیست. طبق گفته این شرکت ، یک برق می تواند سینی های کابل را با استفاده از بالابر هیدرولیکی از نوع قیچی نصب کند ، زمان کار و هزینه را تا ۳۰ درصد کاهش دهد. از آنجا که اجزاء به هم و جدا از هم می چسبند ، فاصله رونگ بعداً به راحتی ، در طول مقاوم سازی یا گسترش نصب ، قابل تغییر است. اسلات های دلبستگی نوآورانه Ty-Rap آنها اجازه می دهد تا کابل ها از هم جدا شوند و ساماندهی شوند ، به عنوان مثال ، برای جداسازی اولیه از فیدهای ثانویه لبه های تیز و نیاز به کلاه های انتهایی. (برای شناسایی کابل ها کلاه ها به صورت رنگی موجود هستند).

این محصول را می توان به صورت آویز یا دیوار نصب کرد. پیکربندی خلاقانه و پهنای دو برابر برای جداسازی انواع مختلف کابل. سازنده می گوید اتصالات لولا به نصب کننده امکان تغییر جهت یا عمودی یا افقی برای جلوگیری از موانع را می دهد. سبد سیم در حالی که سبدهای سیم به عنوان گزینه ای مناسب برای مجرا برای صدا / داده / فیلم و سایر برنامه های دارای ولتاژ کم شناخته می شوند ، می توان از آنها برای کاربردهای برق استفاده کرد.

سبدهای کم عمق ، کم عمق ، گرما را بهتر از سبدهای باریک و عمیق که دارای یک پشته سیم هستند ، از بین می برد. برای نصب و راه اندازی در فضای باز (در معرض) ، اغلب کت های مختلف کت در دسترس است. سیستم OBO Bettermann دارای سینی مش ، سیم خم ، اتصالات ، بست و بست است که برش آچار و پیچ را نصب می کند. برآمدگی ها و برش های ساده و حداقل براکت ها و اتصالات به نصب کننده ها این امکان را می دهد تا سینی های مستقیم را به هر زاویه عمودی یا افقی تبدیل کنند.

پنج لوازم جانبی سخت افزاری ۹۵ درصد از مونتاژ و نیازهای متصل را کنترل می کنند و در هزینه نصب قابل توجهی صرفه جویی می کنند. ساخته شده از سیم فولادی با جوش کربن و نقطه جوش داده شده در کلیه تقاطع های شبکه دو اینچی توسط چهار اینچ برای استحکام بیشتر ، سینی کابل سبک وزن در انبارهای موجود در طول استاندارد ۱۰ فوت ، عمق های دو اینچی و چهار اینچی موجود است. ، و عرضهای دو اینچی تا ۲۴ اینچ در فولاد ضدزنگ گالوانیزه برقی و گرم غوطه وری و به پایان رسیده خاص برنامه.

سبدهای سیم سینی شرکت Cablofil ، که از سیم های فولادی به قطر تقریباً یک سانتیمتر ساخته شده است ، شامل چندین تنظیمات سینی های کم مصرف است. سینی های دو اینچی عمیق با انواع سیستم های پشتیبانی استاندارد ارائه شده و از سیستم مونتاژ سریع شرکت بهره می برند. نصب کنندگان می توانند زبانه های اتصال دهنده را بر روی سیم خم کنند تا به طور ایمن سینی را بدون پیچ ، پیچ و وسایل اضافی از طریق پیچ گوشتی سوار کنند. سینی ها ، که از جنس استیل ضد زنگ تمام شده اند ، با سطح زیرین در برابر دیوار ، هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی نصب شده اند ، و سیم ها در پردازش مواد غذایی به قسمت های تمیز شده در “اتاق های تمیز” چسبانده شده اند.

امکانات به گفته این شرکت ، این نوع از نصب ، میزان در معرض سطح قرار گرفته در آن را می توان با استفاده از سنگهای قهوه ای و باکتری ها جمع کرد و به بخار شستشوی کمتری نیز احتیاج داشت. سیستم سینی کابل کشی که می تواند با یک برش پیچ و آچار مونتاژ شود ، تنها از چند مؤلفه برای ایجاد طیف گسترده ای از آرنج ، تیز ، جبران ، آسانسور و سایر لوازم جانبی استفاده می کند. طبق گفته شرکت ، طول سینی استاندارد.

قطره ای نوآورانه ، انحصاری ، پرتوزا ، که قبل از ریزش سیم ها روی سینی قرار می گیرد ، خم شدن شعاع ملایم را به حداقل می رساند و استرس بالقوه و فشار را روی سیم ها به حداقل می رساند.یک سیستم قطار کم آمپر (۶۰ ، ۱۰۰ ، ۱۶۰ یا ۲۲۵ آمپر) است که می تواند هنگام تغییر برنامه ها و چیدمان ها در کف کار ، به راحتی پیکربندی شود. این اتوبوس از یک دسترسی پیوسته و با شکاف مداوم با انرژی استفاده می کند که به کاربران انعطاف پذیری می کند تا بتوانید ظروف دوتایی ، چرخش ، قفل قفل ، قفل ، قفل ، و یا قطبهای برق را ببندید یا از هر نقطه در امتداد اتوبوس ، سیمها را به پایین بیاورید.

هر وسیله افزونه را می توان در حالی که انرژی دارد از سیستم اضافه یا حذف کرد. برخلاف مجرا ، در جایی که سیم قبل از برچیدن از بین می رود ، می تواند جدا شود و برای قسمت کاری جدید در کل بخش ها مجددا تنظیم شود. این شرکت ادعا می کند که مسیر آلومینیومی اکسترود از هادی های مس جامد ، که نسبت به رسانا های آلومینیومی برتری دارند ، استفاده می کند. سیستم زین کابل نگهبان شرکت Minerallac نمونه ای از جایگزین ارزان قیمت برای سینی کابل است که بیشتر در مورد کابل ۵ ، فیبر نوری و سایر کابل های صوتی / داده / ویدیویی استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *