سینی کابل, کابل برق, مطالب آموزشی

حلقه ها و زین های کابل CAB

حلقه ها و زین های کابل CAB از انواع کابل های برقی ، کنترل و ارتباطی پشتیبانی ایمن ، قوی و بادوام ارائه می دهد. آنها به عنوان یک سیستم سینی مینی کابل با کیفیت بالا برای بخشی از هزینه سینی کابل عمل می کنند. آنها قابلیت اطمینان فوق العاده ای را دارند و بسیار طولانی تر از اتصالات کابل یا سیم شلاق ، به خصوص در محیط های خواستار و خورنده هستند.

حلقه های کابل CAB به سرعت و به راحتی پس انداز بزرگ نیروی کار را در محل کار نصب می کنید. آنها در عرض چند ثانیه نصب می شوند و طراحی خلاقانه یک حلقه محکم و محکم از حلقه CAB را به سیم پیام رسان ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا کابل ها مسافت های طولانی به سرعت و به راحتی کشیده شوند. منطقه تحمل بار گسترده ای از زین های CAB ، پشتیبانی و محافظت از کابل اضافی را فراهم می کند. حلقه ها و زین های کابل CAB از ظرفیت کافی برای کابل های بزرگ یا بسته های بزرگ کابل برخوردار است.
حلقه ها و زین های کابل CAB در مقایسه با کابل های دفن شده یا سینی کابل ، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه دارند. هزینه های اولیه مواد اولیه بسیار کمتر است ، به علاوه هزینه های کار هنگام نصب کاهش می یابد. در سال های آینده ، CAB Cable Rings and Saddles دسترسی آسان را برای سیم کشی اضافی ، عیب یابی یا کارهای تعمیر و نگهداری ارائه می دهند.

سینی کابل

جهان سینی کابل

برای حداکثر مقاومت در برابر خوردگی ، حلقه های کابل CAB و زین از فولاد گالوانیزه کلاس ۳ یا از جنس استنلس استیل نوع ۳۱۶ به شکل سیم مسطح نورد ساخته شده است. این ماده با کیفیت بالا ، سطح صاف و صافی را برای پشتیبانی از کابل ها و لبه های گرد جهت محافظت از کت های کابل فراهم می کند. طراحی پیشرفته رول فرم ، همراه با خنک کننده قوی فنر سیم ، اتصال محکم و ایمن حلقه کابل را به سیم پیام رسان فراهم می کند.
کابلهای کابل با روکش CAB PVC و زین های محافظ حداکثر امنیت و محافظت را برای کابل ها دارند. پوشش PVC Plastisol CAB دارای درجه دی الکتریک بالا ، مقاوم در برابر شعله ، UV تثبیت شده و بسیار مقاوم در برابر سایش است. روکش PVC با ضخامت ۸۰ میلی متر (۲ میلی متر) CAB دارای مقاومت شکست دی الکتریک ۴۰۰ ولت در هر میلی متر (۰۲۵ میلی متر) است. پوشش عملکرد بالا CAB روی ۱۰۰٪ سطح اعمال می شود ، که باعث می شود حلقه های کابل کاملاً عایق ، ضد انعطاف پذیر و در محیط های خورنده بسیار بادوام باشند.


مفتخریم که جزو بزرگترین تولید کنندگان برتر سینی کابل در ایران هستیم.

جهان سینی کابل تولید کننده سینی کابل، نردبان کابل، لوله های فولادی برق، لوله شلاقی، پریز کف خواب، جعبه تقسیم و متعلقات


پوشش PVC Plastisol CAB بعد از نصب عملاً لغزش و حرکت حلقه های کابل را از بین می برد. این امر به دلیل عملکرد قالب سازی پوشش PVC به رشته های فردی سیم پیام رسان در قسمت پیوست حلقه کابل است. این عملکرد بهبود یافته ، فاصله یکنواخت از حلقه ها را فراهم می کند که یک سیستم پشتیبانی کابل ایمن تر را فراهم می کند.
حلقه های کابل CAB در سبک های استاندارد ، متوسط و بلند تولید می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که به اندازه محکم در اندازه سیم پیام رسان قرار گیرند تا از لغزش جلوگیری شود. در اینجا نمونه های CAB و کابل های گالوانیزه استاندارد و سبک CAB و زین ها وجود دارد. حلقه های کابل به سبک طولانی برای اجرای چندین کابل یا بسته های کابل به طور مستقل از همان سیم مسنجر ، دارای طول اضافی در زیر رشته هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *