سینی کابل

کانال های پشتیبانی سینی کابل

کانال های پشتیبانی سینی کابل

سینی کابل نوین محصولات همه کاره ای هستند که برای نصب، مهاربندی و تحمل بارهای ساختاری سبک مانند لوله ها یا کابل های سیم استفاده می شوند. با این حال، اگر به دنبال کانال‌های استارت می‌گردید، احتمالاً به دنبال استفاده از آنها برای استفاده خاصی هستید یا می‌خواهید آنها را با قیمت عالی پیدا کنید.

به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان و تامین کنندگان کانال های پشتیبانی و قطعات و لوازم جانبی سازگار با کابل، ما مطمئن هستیم که آنچه را که برای پروژه خاص و برنامه های کاربردی خود در صنایع نیاز دارید، پیدا خواهید کرد. ما یک نمای کلی در مورد کانال‌های پشتیبانی و کاربرد آن‌ها برای اهداف مختلف ارائه کرده‌ایم، به خواندن راهنمای جامع ما ادامه دهید تا بدانید دقیقاً چیست و چگونه از آنها استفاده کنید.

 

 

چگونه از کانال های پشتیبانی استفاده می شود؟

 

کانال های پشتیبانی سینی کابل نوین ساختاری سبک را ارائه می دهند که برای استفاده در صنایع ساختمانی و الکتریکی طراحی شده اند. معمولاً آنها از فولاد ساخته می شوند و برای پشتیبانی از سیم کشی برق و لوله کشی استفاده می شوند. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند برای پشتیبانی از اجزای مکانیکی برای وسایل بزرگتر استفاده شوند. سیستم‌های پشتیبانی کانال سینی کابل معمولاً با استفاده از کانال‌های فولادی شیاردار U شکل که با اتصالات یکپارچه شده‌اند، کنار هم قرار می‌گیرند. این سازه های فلزی سفت و سختی را ایجاد می کند که به اندازه کافی قوی هستند تا لوله های الکتریکی، کابل ها، جعبه های پانل و سایر قطعات تجهیزات را به راحتی پشتیبانی کنند.

از آنها می توان برای ایجاد یک ساختار دائمی استفاده کرد که برای پشتیبانی از سیم کشی در اطراف یک مکان استفاده می شود یا می توان از آنها برای مقاصد موقت برای ذخیره انواع مختلف ماشین آلات و سیم برای پروژه های موقت استفاده کرد. کانال های پشتیبانی یک محصول پشتیبانی فوق العاده همه کاره است که می تواند در برنامه های مختلف استفاده شود. انواع مختلف بست ها و اتصالات کانال که با این سازه ها ادغام می شوند، آن را به یک راه حل ثابت کامل برای پشتیبانی و جابجایی سیم کشی تبدیل می کند.

 

اجزای اصلی یک کانال پشتیبانی سینی کابل

 

تعداد بست‌ها، پیچ‌ها، پیچ‌ها، مهره‌ها و براکت‌های موجود کمک می‌کند تا سیستم کانال استرات یک قاب بسیار همه‌کاره و سبک باشد. با این حال، برای استفاده حداکثری از سیستم پشتیبانی کانال، درک شرایط مختلف مرتبط با محصول و همه گزینه های موجود مهم است. به همین دلیل، ما در مورد اجزا، انواع، اندازه ها و موارد استفاده لوازم جانبی موجود بحث خواهیم کرد.

 

پشتیبانی

 

جزء اصلی کانال خود کانال پشتیبانب است. این نام کانال فولادی شیاردار U شکل است که به عنوان جزئی از قاب سازه عمل می کند. با اسلات ها می توانید انواع اتصالات، براکت ها و سخت افزارها را وصل کنید. همچنین سبک های مختلف کانال در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد که می توان آنها را با هم ترکیب کرد تا دقیقاً نیازهای شما را برآورده کند.

 

اتصالات

 

برای اتصال قطعات استارت به یکدیگر، انتخاب سخت افزار مناسب برای پشتیبانی از جفت شدن قطعات مهم است. این یکپارچگی ساختاری را بهبود می بخشد. اتصالات مختلفی وجود دارد که بسته به نحوه نصب و مونتاژ کانال‌های استارت، می‌توانند امکانات قاب‌های سبک را افزایش دهند. انواع اتصالات براکت شامل براکت‌های کوچک با زاویه راست، براکت‌های مستقیم و براکت‌های گوشه‌ای مسطح است که به اتصال دو قطعه پایه کمک می‌کنند. واشرهای مختلفی نیز وجود دارد که به اطمینان از پایداری و یکپارچگی مسیر زمین برای افزودن پشتیبانی و کاهش لرزش و صدا کمک می کند. لوازم جانبی اضافی مانند مهره ها و پیچ ها نیز بخشی جدایی ناپذیر از سیستم پشتیبانی سینی کابل کانال استرات هستند.

 

کاربردهای صنعتی کانال قاب فلزی

 

کانال قاب فلزی می تواند برای طیف گسترده ای از پروژه ها در سراسر کارخانه شما استفاده شود، از جمله:

 

 • قفسه ها
 • قفسه ها
 • برنامه های کاربردی حمل و نقل مواد
 • قرقره ها
 • پشتیبانی از لوله و مجرا
 • پایه های ترانسفورماتور
 • یکسو کننده پشتیبانی می کند
 • شبکه های پشتیبانی سقفی و سقفی
 • پشتیبانی از سینی کابل
 • بستر، زمینه
 • جداول
 • رایزرها
 • راهروهای پشت بام و پشتیبانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *