سینی کابل

خطرات بارگذاری بیش از حد سینی کابل

طراحان ساختمان در مواجهه با مجموعه خوبی از کابل‌ کشی و سیم‌کشی و تشخیص فناوری‌های طولانی‌مدت به کابل‌ها و سیم‌های بیشتری نیاز دارند، طراحان ساختمان استفاده خود از سینی‌های کابل را برای سازماندهی و مسیریابی این خطوط افزایش داده‌اند. سینی کابل نیز محافظت بیشتری در برابر آسیب فیزیکی ایجاد می کند.

کاربردها و تمایلات متعدد، انتخابی از انواع سینی کابل و تنظیمات، از سینی های ته جامد گرفته تا جعبه های تهویه شده، و طرح های سینی کابل مشبک را ایجاد کرده است. اکثر کابل ها از آلومینیوم ساخته شده اند و از سازگاری آن مواد و تا حدودی حداقل هزینه استفاده می کنند.

 

در واقع، سینی‌های کابل با نردبان‌ها، گاری‌های دستی، و کامیون‌های وانت به اشتراک گذاشته می‌شوند: در صورتی که از محدودیت‌های توانایی خود عبور کنند، می‌چرخند. به غیر از آسیب واقعی مورد انتظار برای مستاجرین و فضای زیر سینی کابل، و پس از وقفه در اطلاعات و مکاتبات که می تواند منجر شود، زمانی که سینی های کابل سیم هایی را حمل می کنند که برق را منتقل می کنند، امکان مدارهای کوتاه و آتش سوزی وجود دارد. یا شاید فلاش قوس.

علاوه بر این، از آنجایی که بسیاری از انواع سیم و کابل ممکن است هنگام استفاده گرما ساطع کنند، بارگذاری بیش از حد سینی کابل ممکن است جریان هوای مورد نیاز را سرکوب کند و در نتیجه اختلالات و خرابی های زودرس سیستم به دلیل شکسته شدن عایق از گرمای اضافی منجر شود. و توجه داشته باشید که برخی از پوشش ها یا عایق ها در صورت سوختن می توانند بخارات سمی ایجاد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *