سینی کابل

ادغام سینی کابل با فناوری خودرو

سینی کابل نوین

سینی کابل یک جایگزین محبوب برای لوله های انتقال و محافظت از کابل ها در محیط های صنعتی است. نصب و نگهداری آنها نسبت به لوله ها آسان تر است، اما یک نکته وجود دارد: کابلی که در سینی کابل نصب می کنید باید یک کابل سینی باشد. این به چه معناست؟ کابل سینی دقیقاً همان چیزی است که از نامش پیداست: یک کابل فوق العاده همه کاره که برای استفاده در سینی کابل ها و راه های مسابقه تایید شده است.

کابل سینی در طیف وسیعی از موقعیت ها، از جمله صنایع سبک، تاسیسات، ساخت و ساز و حتی کنترل ترافیک، برای کاربردهای کنترل، ابزار دقیق و ژستیکولاسیون، قدرت و روشنایی استفاده می شود. کاربردهای کابل کشی برق در تولید خودرو در دنیا بسیار رایج است. مواد روکش، مواد عایق، محافظ و سایر خواص کابل های سینی متفاوت است. طراحی آن تعیین می کند که آیا می توان از آن در داخل یا خارج از منزل، در محیط های مرطوب یا خشک و در برنامه های متحرک استفاده کرد.

  • سینی های کابل سوراخ دار
  • سینی های کابل از نوع نردبانی
  • سینی های کابل ترانکینگ
  • مسیر های راه آهن
  • سینی های سبد
  • سینی های کابل مش سیمی
  • جعبه های اتصال
  • جعبه های راه آهن

و کابل سینی ابزار دقیق (ITC) تنها چند نمونه از کابل سینی هستند که در محیط های صنعتی دیده می شوند. کابل سینی را می‌توان در مجرای مجرا قرار داد یا بدون پشتیبانی در یک مسیر در معرض دید تا 6 فوت علاوه بر سینی‌های کابل (برای اتصال به ابزار، موتورها، ماشین‌ها و دستگاه‌ها) اجرا کرد. با این کار نیازی به راه‌اندازی کابل از سینی کابل به یک ورودی مجرای (فلنج مجرا در پایین سینی کابل)، مجرای سفت داخل یک جعبه، و سپس مجرای انعطاف پذیر به دستگاه انتهایی. به بیان دیگر، کابل سینی می تواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک کند.

کابل های سینی امکانات جدیدی را برای محیط های صنعتی به ارمغان می آورند

 

در مقایسه با کابل‌های سینی، سیم‌های سنتی (مانند کابل‌های سبک AWM) محدودیت‌هایی از نظر محل استفاده از آنها در داخل یک کارخانه دارند.

 

سینی کابل نوین، طیف گسترده‌ای از سینی‌های کابل، جعبه‌های کشش و تولیدات صنعتی را تولید، عرضه و صادر می‌کند. سینی کابل سوراخ دار، سینی کابل از نوع نردبانی، سینی کابل ترانکینگ / سینی کابل، سینی سبد / سینی کابل مش سیمی، جعبه های اتصال و لوازم جانبی آن مانند خم، زانو، سه راهی، کراس، کاهنده و غیره همگی توسط این شرکت تولید می شوند. شرکت سینی کابل نوین برترین تولید کننده و تامین کننده سینی کابل در ایران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *