سینی کابل

اهمیت سینی کابل گالوانیزه

اهمیت سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل مکانیزمی است که برای پشتیبانی از سیم های الکتریکی عایق مورد نیاز برای انتقال نیرو، کنترل و ارتباطات در سیم کشی برق سازه های مختلف استفاده می شود. سیستم های مجرای برق یا سیم کشی باز هر دو جایگزین این سینی ها هستند. در نتیجه، بسیار مهم است که سینی کابل از هر نظر بی عیب و نقص باشد. در این مورد، سینی کابل گالوانیزه بدون شک بهترین راه حل است. در زیر لیستی از مزایای سینی کابل گالوانیزه آورده شده است.

 

جهان سینی کابل

 

افزایش طول عمر

استقامت سینی کابل با گالوانیزه گرم به طور قابل توجهی افزایش می یابد، که برای کاربردی تر کردن سینی ها بسیار مهم است.
سینی های گالوانیزه نیازی به تعویض منظم ندارند که این یک مزیت قابل توجه است.

 

امنیت بیشتری را فراهم می کند

سینی ها گالوانیزه گرم هستند تا از آنها در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی و عوامل دیگر محافظت شود.
در نتیجه سیم کشی ساختمان ها سالم نگه داشته می شود و هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.
مقاومت در برابر خوردگی سینی ها پس از گالوانیزه شدن تضمین می کند که آنها می توانند به طور موثر با شرایط آب و هوایی نامطلوب مقابله کنند.
در نتیجه سینی های گالوانیزه به طور قابل توجهی عمر خطوط برق را افزایش می دهند.

 

ضریب ایمنی در حال افزایش است

ضریب ایمنی سینی کابل زمانی که گالوانیزه گرم باشد، بسیار افزایش می یابد.
سینی کابل گالوانیزه از سیم برق محافظت می کند و بنابراین عملکردی حیاتی در جلوگیری از هر گونه حوادث ناگوار یا آسیب های دیگر ایفا می کند.

 

سازگاری فوق العاده است

سینی های کابل گالوانیزه گرم به گونه ای طراحی شده اند که عملاً در هر نوع ساختار مسکونی یا صنعتی قرار می گیرند.
این به دلیل طراحی جهانی آن است که تضمین می کند سینی ها می توانند تقریباً با هر نوع ساختاری سازگار شوند.

 

نیاز به نگهداری را کاهش می دهد

هنگامی که سینی کابل گالوانیزه گرم است، تقریباً نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد و برای سیم کشی الکتریکی که سینی ها پشتیبانی می کنند ایده آل است.

 

توان مالی

استفاده از سینی های گالوانیزه باعث صرفه جویی زیادی در هزینه کاربران می شود. سینی گالوانیزه از سیم‌های برق در برابر آسیب محافظت می‌کند که در صورت نیاز به تعویض، هزینه مالی قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.
علاوه بر این، سینی کابل آسیبی نمی بیند و بسیار محکم، مقاوم در برابر خوردگی و تعمیر و نگهداری کم است و به شما امکان می دهد مقدار قابل توجهی در هزینه صرفه جویی کنید.

 

در این مرحله، باید مشخص شود که چرا گالوانیزه گرم سینی کابل نیاز است.

ابزار سینی کابل در ساخت سیم کشی الکتریکی برای کمک به سیم های الکتریکی عایق شده برای توزیع قدرت، کنترل و ارتباطات استفاده می شود.

 

سینی کابل یک سیستم پشتیبانی مکانیکی است که می تواند کابل های الکتریکی مورد استفاده برای توزیع برق، کنترل و ارتباطات را پشتیبانی کند. آنها راه حل مناسبی برای اجرای مقادیر زیادی کابل برق یا داده در بالای سر یا زیر زمین هستند.

 

سینی کابل نردبانی بخشی از طیف محصولات می باشد.

سینی کابل با توری ریسمانی
سینی کابل در کانال ها

لوازم جانبی سینی کابل با رادیان های ۳۰۰، ۶۰۰ و ۹۰۰: خم های عمودی، خم های افقی، خم های داخلی، خم های خارج از در، کاهنده ها و سه راهی ها.

سینی کابل به شکل نردبان: این کابل‌ها از ریل‌ها یا پله‌های طولی ساخته می‌شوند که می‌توانند در چند حالت به ریل‌های سطحی جوش داده یا متصل شوند. این نوع سینی کابل به کابل‌های مولد گرما، مانند کابل‌های استحکام، اجازه می‌دهد تا حد امکان تنفس کنند.

دو ریل جانبی توسط پله هایی روی سینی کابل نردبان به هم وصل می شوند. از آنجایی که پله های نردبان دسترسی آسان به سیم ها را از بالا یا پایین فراهم می کنند، این شکل از سینی کابل و لوازم جانبی موثر است. این نوع سینی کابل، که به عنوان سینی کابل سبد و لوازم جانبی نیز شناخته می شود، از سیم های فولادی ضد زنگ تشکیل شده است که به یکدیگر جوش داده شده و شبکه ای سبد مانند را تشکیل می دهند.

برای ساخت سینی های کابل کانالی که کاملا محصور هستند از فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، FRP و آلیاژ آلومینیوم استفاده می شود.

کفپوش پودری، گالوانیزه گرم و الکتروگالوانیزه برای هدایت کابل‌های لپ‌تاپ، کابل‌های مکالمه، کابل‌های ترموکوپل و سایر کابل‌های مدیریتی در سینی‌های کابل استفاده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *